Kancelář

České Budějovice

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Pekárenská 1128/46, 37004, České Budějovice, Česká republika

O kanceláři

Budějovická centrála udává tempo a směr celému jihočeskému realitnímu trhu. Známá a léty prověřená kancelář je respektovaným obchodním partnerem. V okolí širšího centra – v čtvrti prvorepublikových domů a Palackého náměstí – najdete naše sympatické prostory. Sídlíme zde v rodinném domě s dekorativní dřevěnou fasádou, určitě nás nepřehlédnete.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 37 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 37 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Majitel
| Kancelář České Budějovice

Recenze od našich klientů

nabídka na Vyveskach není na webu aspon se mi nepodařilo najít to co se mi líbilo.. jinak makléři příjemní ochotní.
Velice doporucuji. Profesionalni jednani, bezproblemova komunikace, presne dodrzeni vsech terminu, navic bez nejasnosti ci zbytecneho stresu. Osobne doporucujeme p. Steinhausera 🙂 hrozne mily a prijemny clovek.
Kancelář s kterou spolupracují v Jižních Čechách 🙂
Velmi oceňuji vstřícný a profesionální přístup realitní kanceláře, konkrétně pana Reitze. Vše bylo perfektně domluveno, vše klape, stačilo jen podepsat předložené smlouvy o nic jsem se nemusela starat. Doporučuji
Na spolupráci s realitní kanceláří RE/MAX G8 Reality musím ocenit profesionální přístup a velmi dobrou komunikaci od prvního kontaktu. Děkuji.
Díky za dobrou radu Vaší makléřce Rebecce Riemové.
Mám velmi dobrou zkušenost s Vaší makléřkou paní Rebeccou Riemovu. Milá, vstřícná, profesionální. Děkuji...
Super spolupráce.. Moc šikovný 😉
Perfektní jednání. Měla jsem specifické požadavky, ale ve všem mi vyšli vstříc. Byly mi předány v předstihu informace, připravená smlouva i veškeré ostatní potřebné dokumenty. Mohla jsem kdykoliv požádat o radu. Doporučuji
Z kanceláře RE/MAX G8 Reality jsem komunikoval a jednal prioritně s p. Reitzem. Veškerá komunikace, předvedení, jednání před podepsáním smlouvy i předání nemovitosti bylo z mého pohledu profesionální a korektní. Za mě mohu tedy všem jen doporučit a dát plné hodnocení.
Kupovali jsme přes tuto realitní kancelář pozemek. Vše proběhlo naprosto v pořádku a rychle. Velmi profesionální přístup makléře pana Turka.
Hrozně krásné místo a hrozně ochotní lidé. 😉😉😉
Ochota, rychlost, profesionalita makléře, znalost místního prostředí.
Spolupráci s kanceláří RE/MAX G8 nemohu absolutně nic vytknout a musím jen doporučit. Od samého počátku byla komunikace s makléřem (konkrétně s panem Bc. Františkem Šteinhauserem) bez sebemenších potíží, na veškeré informace odpověděl a co nebylo jisté hned, zjistil a v nejbližším možném okamžiku poskytl odpověď. Zajistil veškeré dokumenty k nájmu a mně nezbývalo nic než jen podepsat, nemusela jsem se zdržovat obvoláváním a zařizováním po úřadech. I nyní, když už je veškerá dokumentace vyřízena a bydlíme, když jsou jakékoliv nejasnosti, není nejmenší problém zavolat a vše společně vyřešit. Pobočku v Českých Budějovicích naplno doporučuji, jsem s nimi nadmíru spokojena.
Vždy seriózní , vstřícné jednání k oboustranné spokojenosti . Vřele doporučuji .
Jednoznačně z osobní zkušenosti mohu plně doporučit, vše v naprostém pořádku a k naší spokojenosti. Především pak konkrétně pan Mgr. Pavel Škrna, absolutní profesionál. Vše ohledně nákupu nemovitosti proběhlo bez nejmenšího zádrhelu. V průběhu jednání a vyřizování jsme byli o všem a včas informováni, domluva o čemkoliv absolutně bez problémů, co bylo domluveno, to platilo. Pokud budu skrze reality něco řešit, tak se s plnou důvěrou opět na pana Škrnu obrátím.
Na základě zkušenosti s prodejem bytu mojí babičky 100% tuto firmu doporučuji. Makléřka (paní Mikešová z týmu Ing. Hodiny) byla naprosto profesionální, přesně věděla, jak postupovat. Navíc bylo jednání velmi milé, příjemné a vše jsme vyřídili rychle. Babička má z bytu (i po odečtení provize) o 150 000,-Kč více, než původně požadovala.
Ještě není dořešen převod energií a vody.
Najbolje mjesto u svakom smislu.
Při prodeji bytu jsem se obrátila na Remax G8 reality. Ujal se mne pan Luboš Rončák, s prací mákleře i konceptem kanceláře jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji.
Vřele doporučuji!!!! Jako klient a nyní spolupracovník.
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“