Kancelář

České Budějovice

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Pekárenská 1128/46, 37004, České Budějovice, Česká republika

O kanceláři

Budějovická centrála udává tempo a směr celému jihočeskému realitnímu trhu. Známá a léty prověřená kancelář je respektovaným obchodním partnerem. V okolí širšího centra – v čtvrti prvorepublikových domů a Palackého náměstí – najdete naše sympatické prostory. Sídlíme zde v rodinném domě s dekorativní dřevěnou fasádou, určitě nás nepřehlédnete.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 36 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.5
Na základě 36 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Majitel
| Kancelář České Budějovice

Recenze od našich klientů

nabídka na Vyveskach není na webu aspon se mi nepodařilo najít to co se mi líbilo.. jinak makléři příjemní ochotní.
Kancelář s kterou spolupracují v Jižních Čechách 🙂
Velmi oceňuji vstřícný a profesionální přístup realitní kanceláře, konkrétně pana Reitze. Vše bylo perfektně domluveno, vše klape, stačilo jen podepsat předložené smlouvy o nic jsem se nemusela starat. Doporučuji
Na spolupráci s realitní kanceláří RE/MAX G8 Reality musím ocenit profesionální přístup a velmi dobrou komunikaci od prvního kontaktu. Děkuji.
Díky za dobrou radu Vaší makléřce Rebecce Riemové.
Mám velmi dobrou zkušenost s Vaší makléřkou paní Rebeccou Riemovu. Milá, vstřícná, profesionální. Děkuji...
Super spolupráce.. Moc šikovný 😉
Perfektní jednání. Měla jsem specifické požadavky, ale ve všem mi vyšli vstříc. Byly mi předány v předstihu informace, připravená smlouva i veškeré ostatní potřebné dokumenty. Mohla jsem kdykoliv požádat o radu. Doporučuji
Z kanceláře RE/MAX G8 Reality jsem komunikoval a jednal prioritně s p. Reitzem. Veškerá komunikace, předvedení, jednání před podepsáním smlouvy i předání nemovitosti bylo z mého pohledu profesionální a korektní. Za mě mohu tedy všem jen doporučit a dát plné hodnocení.
Kupovali jsme přes tuto realitní kancelář pozemek. Vše proběhlo naprosto v pořádku a rychle. Velmi profesionální přístup makléře pana Turka.
Hrozně krásné místo a hrozně ochotní lidé. 😉😉😉
Ochota, rychlost, profesionalita makléře, znalost místního prostředí.
Spolupráci s kanceláří RE/MAX G8 nemohu absolutně nic vytknout a musím jen doporučit. Od samého počátku byla komunikace s makléřem (konkrétně s panem Bc. Františkem Šteinhauserem) bez sebemenších potíží, na veškeré informace odpověděl a co nebylo jisté hned, zjistil a v nejbližším možném okamžiku poskytl odpověď. Zajistil veškeré dokumenty k nájmu a mně nezbývalo nic než jen podepsat, nemusela jsem se zdržovat obvoláváním a zařizováním po úřadech. I nyní, když už je veškerá dokumentace vyřízena a bydlíme, když jsou jakékoliv nejasnosti, není nejmenší problém zavolat a vše společně vyřešit. Pobočku v Českých Budějovicích naplno doporučuji, jsem s nimi nadmíru spokojena.
Vždy seriózní , vstřícné jednání k oboustranné spokojenosti . Vřele doporučuji .
Jednoznačně z osobní zkušenosti mohu plně doporučit, vše v naprostém pořádku a k naší spokojenosti. Především pak konkrétně pan Mgr. Pavel Škrna, absolutní profesionál. Vše ohledně nákupu nemovitosti proběhlo bez nejmenšího zádrhelu. V průběhu jednání a vyřizování jsme byli o všem a včas informováni, domluva o čemkoliv absolutně bez problémů, co bylo domluveno, to platilo. Pokud budu skrze reality něco řešit, tak se s plnou důvěrou opět na pana Škrnu obrátím.
Na základě zkušenosti s prodejem bytu mojí babičky 100% tuto firmu doporučuji. Makléřka (paní Mikešová z týmu Ing. Hodiny) byla naprosto profesionální, přesně věděla, jak postupovat. Navíc bylo jednání velmi milé, příjemné a vše jsme vyřídili rychle. Babička má z bytu (i po odečtení provize) o 150 000,-Kč více, než původně požadovala.
Ještě není dořešen převod energií a vody.
Najbolje mjesto u svakom smislu.
Při prodeji bytu jsem se obrátila na Remax G8 reality. Ujal se mne pan Luboš Rončák, s prací mákleře i konceptem kanceláře jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji.
Vřele doporučuji!!!! Jako klient a nyní spolupracovník.
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“