Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kontakty

Telefon:

To jsme my

Ing. Miroslav Hodina

Majitel

Telefon:
E-mail:
Web:

„Nikdy nepochybuj, že malá skupina odhodlaných lidí může změnit svět.“ Jsem praktik. Vedu realitní tým a zkušenosti z prodeje přes 3 120 nemovitostí rád předávám našim makléřům, hlavně tem začínajícím. Baví mě inovace, v ČR jsem iniciátorem a školitelem konceptu „práce v realitních týmech“. Na RE/MAX G8 Reality si cením standardů a etického kodexu, který je pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Jan Štohanzl

Majitel

Telefon:
E-mail:

Potenciál firmy je v lidech. Vždy jsem se proto zaměřoval na nábor a personalistiku. Hledání nových pracovníků a rozvíjení jejich talentů mě naplňuje. Rád školím a snažím se být makléřům oporou. Věnuji se vizi skupiny a strategickému plánování.

Miroslav Štrojsa

Majitel

Telefon:
E-mail:
Web:

Týmová práce má své kouzlo. Těší a rozvíjí mě účast na projektu, kde společně sdílíme zkušenosti, radosti i starosti a posouváme věci o to rychleji kupředu. Věřím, že úspěchů dosahuje jen ten, kdo svou práci miluje a dělá ji s nadšením a pokorou. Rád se věnuji náboru makléřů a vyhledávání nových talentů.

Martin Chadima

Majitel

Telefon:
E-mail:
Web:

Tabulky, čísla, reporty – to je moje parketa. Zajímám se o ekonomické aspekty a efektivní řízení firmy. Připravuji výhledy do budoucna a prognózy i v rámci naší skupiny. Sleduji vývoj realitního trhu, baví mě analýzy a reporty.

Vzdělání a ocenění

Nikol Kiššová

Majitelka a školitelka

Telefon:
E-mail:
Web:

Pokud svou práci milujete a umíte se poučit z chyb, úspěch vás nemine. A když spolupracujete s lidmi, které respektujete a s nimiž sdílíte ty správné hodnoty, je to radost. Pro naše makléře vytváříme podnikatelské prostředí úspěchu, kde můžou dosáhnout své finanční svobody, profesního i osobního růstu a prestiže. V RE/MAX G8 Reality se zaměřuji především na podporu a školení makléřů.

Zkušenosti
Vzdělání a ocenění

Václava Holubová

Manažerka a školitelka

Telefon:
E-mail:
Web:

Baví mě práce s lidmi. Jsem školitelkou tréninkového programu Profesionál v RE/MAX Akademii. Mentoringu a školení nováčků se věnuji i v rámci RE/MAX G8 Reality v Praze a na Moravě. Současně řídím chod kanceláří v Ústí nad Labem, Litoměřicích a Děčíně.

Martin Štrojsa

Manažer kanceláře

Telefon:
E-mail:
Web:

Baví mě být průkopníkem. Uspět znamená neustále hledat nové postupy a metody prodeje. Inovace hrají v celém procesu důležitou roli. Se svým realitním týmem pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které současný trh nabízí. Rád se věnuji novým online trendům, které mají v realitním byznysu své místo, a to i na regionální úrovni.

Bc. Jolana Matuštíková

Manažerka kanceláře

Telefon:
E-mail:
Web:

RE/MAX je pro mě životní styl. Starám se o provozní záležitosti týkající se chodu několika kanceláří G8. Mou velkou motivací jsou lidé, se kterými spolupracuji. Ráda pomáhám řešit realitní případy a stmelovat týmového ducha. Společně využíváme naše realitní zkušenosti k tomu, abychom naplnili očekávání našich klientů. Důvěra je naše hodnota.

Vzdělání a ocenění

Tomáš Syrůček

Marketing

Telefon:
E-mail:

„Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.“ A člověk se musí neustále učit novým způsobům a trendům. V RE/MAX G8 Reality pomáhám makléřům správně nastavit online marketing a jejich osobní propagaci. Sleduji novinky v online světě, školím a starám se o celkovou komunikaci značky.

Petr Lang

Manažer kanceláře

Telefon:
E-mail:
Web:

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí. Realitám se věnuji již od roku 2001. Působím na pozici manažera a mentora realitní kanceláře RE/MAX G8 Reality v Plzni. Kromě školení makléřů se rád věnuji obchodu a jednotlivým realitním případům.