Návrh bez názvu (4)

5. Setkání výjimečných makléřů: Convention RE/MAX G8 Reality

Ve čtvrtek 26. května se uskutečnilo setkání makléřů RE/MAX G8 Reality. Po dvouleté pauze bylo konečně možné se osobně potkat a probrat aktuální situaci na realitním trhu.

V rámci prezentací nám David Stašek vysvětlil, jak Facebook co nejlépe využívat k náběru a prodeji nemovitostí.

Kromě vzdělávání došlo i na předání ocenění těm nejlepším makléřům za loňský rok. V komplexu hotelu Lions v Nesuchyni se tak slavilo až do brzkých ranních hodin. Ostatně podívejte se na krátké video shrnutí z celého dne.

 Těšíme se na další společné setkání!

4. Ohlédnutí za rokem 2021

V loňském roce také došlo k otevření nové reprezentativní kanceláře v Brně a dokončení akvizicí kanceláří v Chrudimi a ve Svitavách. Na další události z roku 2021 se podívejte v krátkém videu.

unnamed_edit

3. Splňte si své sny v RE/MAX G8 Reality

Potřebujete změnu? Někam růst? Přidejte se k RE/MAX G8 Reality, nastartujte kariéru a splňte si své sny. Podívejte se, kdo jsme, jak pracujeme a jaký je náš přístup k práci realitních makléřů.

onas-2

2. Proč právě RE/MAX?

Je výzvou spolupracovat s tím nejlepším v oboru. RE/MAX funguje už přes 50 let. RE/MAX je funkční systém pro celý svět. RE/MAX prodává nejvíce realit na planetě. Stabilní partner, zavedená značka, sdílení zkušeností napříč kontinenty. A nejen to…

onas-1

1. O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Největší skupina realitních kanceláří v rámci sítě RE/MAX ČR. To jsme my. RE/MAX G8 Reality. Spojily jsme se v roce 2018, nabízíme ale 20 let know-how a zkušeností v oboru. Pobočky máme už v 19 městech, naši makléři se řadí k nejproduktivnějším na trhu. A v čem jsme jiní? Poslechněte si další díl našeho video komentáře!

Další videa pro vás připravujeme
Sledujte náš videoblog a sociální sítě