Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Snímek obrazovky 2024-06-18 v 13.41.49

Convention RE/MAX G8 Reality 2024

Ve čtvrtek 30. května jsme se sešli na tradičním setkání realitních makléřů RE/MAX G8 Reality. V nádherném prostředí Karlína se sešli realitní profesionálové z celé České republiky. Naši makléři ocenili především osobní setkání s kolegy, možnost sdílení nových zkušeností, diskutovat o vývoji trhu a užít si společnou zábavu. Speciální přednášku o rodinném právu nám přednesl Jan Šafránek, advokát a konzultant s 15 lety praxe. Děkujeme, že jste byli s námi!

 

RE/MAX G8 - 5 let výročí

RE/MAX G8 Reality slaví pětileté výročí!

V roce 2018 se poprvé dala dohromady parta úžasných lidí. Kanceláře ze čtrnácti měst se spojily pod jedinou hlavičku a vznikla skupina G8 Reality. Ještě tentýž rok jsme otevřeli nádhernou centrálu v pražském Karlíně, uspořádali první vlastní Convention v Českých Budějovicích a pracovali a pracovali… Časem přišlo otevření nových poboček, přidali se další kolegové, začali jsme zvát zajímavé zahraniční hosty. Za těch pět let se toho stalo spoustu.

 

RE/MAX G8 - Convention 2023

Convention RE/MAX G8 Reality 2023

Ve čtvrtek 18. května se konalo tradiční velké setkání všech makléřů G8 Reality. V krásném prostoru hotelu Jezerka v srdci Železných hor se potkali realitní profesionálové z celé České republiky. Tuto příležitost si nenechala ujít většina z našich cca 250 makléřů. Osobní setkání s kolegy, možnost se podělit o nové zkušenosti, diskuse nad vývojem trhu, společná zábava, to všechno naši makléři jmenovali jako hlavní přínos akce. Letos se managementu G8 Reality podařilo zajistit opravdu mimořádného hosta. Z kanadského Ontaria za námi přiletěla naše kamarádka Renata Plecity. Jde o jednu z nejlepších makléřek celé sítě RE/MAX na světě.

 

Návrh bez názvu (4)

Setkání výjimečných makléřů: Convention RE/MAX G8 Reality

Ve čtvrtek 26. května se uskutečnilo setkání makléřů RE/MAX G8 Reality. Po dvouleté pauze bylo konečně možné se osobně potkat a probrat aktuální situaci na realitním trhu.

V rámci prezentací nám David Stašek vysvětlil, jak Facebook co nejlépe využívat k náběru a prodeji nemovitostí.

Kromě vzdělávání došlo i na předání ocenění těm nejlepším makléřům za loňský rok. V komplexu hotelu Lions v Nesuchyni se tak slavilo až do brzkých ranních hodin. Ostatně podívejte se na krátké video shrnutí z celého dne.

 Těšíme se na další společné setkání!

Ohlédnutí za rokem 2021

V loňském roce také došlo k otevření nové reprezentativní kanceláře v Brně a dokončení akvizicí kanceláří v Chrudimi a ve Svitavách. Na další události z roku 2021 se podívejte v krátkém videu.

unnamed_edit

Splňte si své sny v RE/MAX G8 Reality

Potřebujete změnu? Někam růst? Přidejte se k RE/MAX G8 Reality, nastartujte kariéru a splňte si své sny. Podívejte se, kdo jsme, jak pracujeme a jaký je náš přístup k práci realitních makléřů.

onas-2

Proč právě RE/MAX?

Je výzvou spolupracovat s tím nejlepším v oboru. RE/MAX funguje už přes 50 let. RE/MAX je funkční systém pro celý svět. RE/MAX prodává nejvíce realit na planetě. Stabilní partner, zavedená značka, sdílení zkušeností napříč kontinenty. A nejen to…

onas-1

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Největší skupina realitních kanceláří v rámci sítě RE/MAX ČR. To jsme my. RE/MAX G8 Reality. Spojily jsme se v roce 2018, nabízíme ale 20 let know-how a zkušeností v oboru. Pobočky máme už v 19 městech, naši makléři se řadí k nejproduktivnějším na trhu. A v čem jsme jiní? Poslechněte si další díl našeho video komentáře!

Další videa pro vás připravujeme
Sledujte náš videoblog a sociální sítě