Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
REMAX_Krčmová

15. Tým RE/MAX G8 Reality - Magda Krčmová

Realitní trh se změnil. Oproti minulosti, kdy se na každou nemovitost sešel větší počet zájemců teď pracujeme v době, která naopak přeje kupujícím. Pro makléře to znamená především to, že musí mnohem více komunikovat se zájemci. Makléř se jim musí umět přizpůsobit, musí umět hledat řešení a hlavně pracovat s nemovitostí tak, aby v ní kupující viděli potenciál, který skutečně nabízí. I proto je důležité být součástí týmu, kde jsou zkušení matadoři, kteří takovou dobu zažili a mají zkušenosti, o které se neváhají podělit. To je důvod, proč Magda pracuje v RE/MAX G8 Reality. Ví, že pomoc zkušených kolegů je v takové době důležitá.

REMAX_Zdenek_Stourac

14. Tým RE/MAX G8 Reality - Zdeněk Štourač

Zdeněk Štourač je rozený obchodník a svoji práci miluje. Na jeho výsledcích je to ostatně znát. Dlouhodobě patří mezi nejlepší makléře celé cítě RE/MAX. Sám o sobě říká, že podnikání pod vlastním jménem je závazek. A protože chce být spojován pouze s kvalitou a špičkovým servisem, neustále na sobě pracuje. Ani po mnoha letech praxe nevynechá jedinou příležitost zúčastnit se zajímavého školení, setkání s profesionály ze zahraničí nebo odborné diskuze. A právě propracované vzdělávání byl i důvod, proč se spojil s RE/MAX G8 Reality. Zde našel dostatečně silnou podporu v tom, aby se mezi makléřskou elitou mohl pohybovat další dekádu. 

eliskavondrova

13. Tým RE/MAX G8 Reality - Eliška Vondrová

Elišku k nové profesi přivedl televizní pořad Dům snů, ve kterém dva bratři lidem plnili sny o novém bydlení. Jeden domy prodával, druhý je rekonstruoval. To je pro Elišku velká inspirace, sama totiž sní o tom, že by do budoucna prodej nemovitostí ráda doplnila o službu rekonstrukce a designu.

Druhým důvodem pro změnu zaměstnání ale byly náklady na vlastní bydlení: „Velkou motivací pro mě bylo to, že už nebudu limitována tehdejším příjmem. Právě jsem si pořídila nové bydlení, které potřebovalo zásadní rekonstrukci. Jako zaměstnanec jsem měla problém vše ufinancovat podle vlastních představ. Proto jsem si ani nepřipouštěla, že by něco nemuselo vyjít. Prostě jsem se odhodlala a šla. A to jsem člověk, který má rád životní jistoty a jasný výplatní termín každý měsíc,“ říká Eliška.

Když ale už po pár měsících v realitách prodala své první nemovitosti, věděla, že udělala dobře. Sice v RE/MAX G8 Reality působí teprve druhým rokem, ale patří mezi ty nejlepší nováčky v celé síti RE/MAX. 

 

Návrh bez názvu (1)

12. Tým RE/MAX G8 Reality - Ilona Šulcová

Dostat se k podnikání může člověk i díky prodeji vlastního bytu. To byl také příklad Ilony, která se tak seznámila s makléřkou RE/MAX. Dnes z nich jsou nejen kolegyně, ale i kamarádky. O práci makléřky Ilona uvažovala již dříve, ale teprve když měla možnost s někým probrat, co všechno to obnáší, rozhodla se, že se do podnikání také pustí. Sama říká, že nikdy nechtěla být jen zaměstnanec. Nevyhovuje jí pevná pracovní doba a chce mít možnost přizpůsobit si práci svým potřebám. Se dvěma malými syny totiž musí být flexibilní. 

Největší Iloninou podporou je její manžel. Když přišly náročné chvíle, ani na moment jí nenechal pochybovat o tom, zda se rozhodla správně. Dnes je úspěšnou makléřkou, která má svoji klientelu a o práci nemá nouzi. Důležité zázemí ji vytvořili i kolegové a kolegyně z RE/MAX G8 Reality. Mít kolem sebe zkušené makléře a mentory, kteří vám kdykoliv pomohou, je prostě důležité.

Lukáš Trnka

11. Tým RE/MAX G8 Reality - Lukáš Trnka

S Lukášem Trnkou se potkáte třeba v Děčíně na fotbalovém hřišti. Jako trenér mladší přípravky zde tráví spoustu času. Kromě toho ale už patnáct let působí jako realitní makléř. Začal už na vysoké škole a od té doby neměl ani na chvíli potřebu z oboru odejít. Podle jeho slov se za poslední roky realitní trh hodně proměnil. S příchodem nových technologií, kterých je Lukáš velký fanoušek, se podstatně změnil způsob prezentace nemovitostí. 3D vizualizace a videoprohlídky umožňují zájemcům, udělat si perfektní obrázek o nemovitosti před tím, než se vůbec rozhodnou, zda přijedou na prohlídku. To je velký posun, který šetří čas zájemců i makléře.

V posledních letech se Lukáš věnuje také developerské činnosti. S několika společníky revitalizují staré domy a připravují nové bydlení pro obyvatele Děčína. Ostatně poslechněte si dnešní rozhovor.

Aleš Čížek

10. Tým RE/MAX G8 Reality - Aleš Čížek

Aleš Čížek je realitní matador. V RE/MAX působí už patnáct let a pyšní se například oceněním Hall of Fame. Za ty roky v rámci svých milovaných Litoměřic už prodal spoustu nemovitostí. Pokud se někdy budete poohlížet po nemovitosti v tomto kraji, určitě narazíte na inzeráty, které vás překvapí. Není mnoho makléřů, kteří dokáží místo strohého popisu nemovitosti zprostředkovat něco navíc. Aleš dokáže nejen zachytit okolí a malebným způsobem předat dojem z prodávané nemovitosti, ale současně vám zprostředkuje i historii daného místa a jeho okolí. A není to zdaleka jen popis inzerátu, čím vás Aleš překvapí.

Pokud uvažujete o nemovitosti na Litoměřicku, ať už jde o chalupu nebo nové bydlení, určitě se nezapomeňte podívat na Alešovu nabídku. A také doporučujeme video, které jsme s Alešem natočili.

Antonin_Mrnak

9. Tým RE/MAX G8 Reality - Antonín Mrňák

Tonda pracoval dlouhá léta v logistice. Jenže roky vstávání okolo čtvrté hodiny ranní a psychicky náročná profese za čtrnáct let unaví i silnější povahy. Proto se rozhodl kompletně změnit celý svůj život. Když prodával svůj dům přes RE/MAX, napadlo ho, že by to mohl být obor, který mu bude vyhovovat. Ukončil své působení v logistice a za méně než dva roky se vypracoval mezi špičkové makléře G8. Sám říká, že mu zpočátku pomohla důvěra jeho známých a kontakty, které za roky v logistice nasbíral. Přesto dokázal za minulý rok udělat více realitních obchodů než mnoho letitých profesionálů.

Změna práce se velmi rychle odrazila i v dalších rovinách. Díky tomu, že si konečně mohl na místo každodenního vstávání sám určovat pracovní dobu, začal se věnovat sobě i svým zálibám. V práci dokonce poznal svoji životní partnerku a před několika týdny se jim narodil první syn.

Pro někoho je změna profese příležitost ke obrovské životní změně. Šance, která přijde v momentě, kdy ji opravdu potřebujete. Nechte se inspirovat dnešním příběhem.

 

REMAX

8. Tým RE/MAX G8 Reality - Iva Mizlerová

Nadšená realitní makléřka, kterou na její práci baví nejvíce kontakt s lidmi a životní příběhy. Iva Mizlerová pracovala dlouhá léta v pohostinství. V době, kdy sama řešila problémy s domem, se rozhodla dát na realitní dráhu a začít s bydlením pomáhat i ostatním. Začínala u Century 21, poté přešla do nymburské kanceláři RE/MAX G8 Reality. Patří mezi TOP makléře v regionu a je členkou 100% Clubu. Neustále na sobě pracuje, vzdělává se, má skvělý marketing a se svými klienty udržuje přátelské vztahy. Poslechněte si její příběh. 

REMAX_18

7. Tým RE/MAX G8 Reality - Jaroslav Slavotínek

Dlouholetý realitní makléř kolínské RE/MAX G8 Reality, čestný člen Hall Of Fame. Ačkoliv měl diplomatický pas a působil na českých ambasádách v Alžírsku a poté v New Yorku, kde řídil chod ambasád, rozhodl se opustit vysokou pozici i jistotu zabezpečení své rodiny. Kariéru v realitách započal ve svých 40 letech – inspirovali ho realitní makléři RE/MAX v Americe. Dnes patří mezi TOP makléře kanceláře a zaměřuje se na zajímavý segment developmentu. Poslechněte si další inspirativní rozhovor.

REMAX

6. Tým RE/MAX G8 Reality - Marta Sýkorová

Marta získala svou první obchodní praxi ve společnosti O2, poté se rozhodla pro povolání realitní makléřky. Obešla si více kanceláří v Kolíně, oslovila ji ale až RE/MAX G8 Reality svým uceleným konceptem vzdělávání a školení. Své nové povolání zvládla skloubit s narozením synka. Na práci v realitách oceňuje především svobodu, možnost přizpůsobit si podnikání dle sebe i finanční zajištění. „Důležité je mít stále prostor pro rodinu a koníčky.“ Neustále se vzdělává, má certifikaci ISO a na FVES dálkově studovala rekvalifikaci „oceňování nemovitostí“. Jak sama říká, dnes už by neměnila. 

Screenshot_10

5. Tým RE/MAX G8 Reality - Václava Holubová

Jedna z nejzkušenějších lektorek RE/MAX Akademie, dlouholetá členka našich severočeských kanceláří a nedílná součást RE/MAX G8 Reality. Václava Holubová se k RE/MAX přidala už v roce 2006, kdy značka RE/MAX v ČR začínala. Oslovila ji historie firmy i důraz na etický kodex. V realitách se jí velice rychle začalo dařit, začala proto pomáhat dalším makléřům a školit. Odtud byl už jen krůček do RE/MAX Akademie, kde působí 13 let.

4_REMAX_Strojsa

4. Tým RE/MAX G8 Reality - Miroslav Štrojsa

Miroslav Štrojsa otevřel svou první realitní kancelář RE/MAX v roce 2006 v Ústí nad Labem. Získal mnohá ocenění jako realitní makléř na celorepublikové úrovni, úspěchů dosahuje díky spolupráci v týmu. Na práci v realitách ho nejvíce baví lidské příběhy, věnuje se ale také náboru nových makléřů. Míra je důkazem, že i introvert může uspět v extrovertním oboru.

Snímek obrazovky 2021-06-07 v 11.59.17

3. Tým RE/MAX G8 Reality – Nikol Kiššová

Nikol Kiššová se do realit zamilovala a ve středočeském kraji založila vlastní realitní kancelář. V roce 2008 se pak přidala k RE/MAX, protože hledala spolehlivého partnera a stabilní značku. Její dlouholeté zkušenosti v realitním oboru ji poté nasměrovaly na dráhu školitelky a lektorky v RE/MAX Akademii. Makléřům zde pomáhala s rozjezdem podnikání a byznysu. Stála rovněž u zrodu RE/MAX G8 Reality. Poslechněte si její inspirativní příběh.

69611443_m

2. Tým RE/MAX G8 Reality – Miroslav Hodina

Míru Hodinu zná každý díky jeho neutuchajícímu entuziasmu. Jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality, energický realitní makléř, školitel a propagátor konceptu realitních týmů, který v poslední době nasměroval své síly i na pole developmentu. Se 112 transakcemi za rok 2020 se stal makléřem roku regionu Čechy. V dnešním rozhovoru se budeme věnovat především developerské činnosti, které se Míra věnuje ve svém jihočeském kraji s citem, vizí a přesahem pro další generace.   

rozhovory-luxusni-nemovitost

1. Prodej luxusních nemovitostí

Dva naši makléři v měsíci březnu stanuli na 1. a 2. místě z celé sítě RE/MAX ČR. Nicméně obraty Daniela Červa i Jana Kratochvíla běžně dosahují několika miliónů korun měsíčně. V dnešním videu si budeme povídat o tom, jak dosáhli svých úspěchů. Dále o segmentu luxusních nemovitostí a o jedinečných příbězích, které high-end nemovitosti doprovází.

Další videa pro vás připravujeme
Sledujte náš videoblog a sociální sítě

Rozhovory s makléři