rozhovory-luxusni-nemovitost

1. Prodej luxusních nemovitostí

Dva naši makléři v měsíci březnu stanuli na 1. a 2. místě z celé sítě RE/MAX ČR. Nicméně obraty Daniela Červa i Jana Kratochvíla běžně dosahují několika miliónů korun měsíčně. V dnešním videu si budeme povídat o tom, jak dosáhli svých úspěchů. Dále o segmentu luxusních nemovitostí a o jedinečných příbězích, které high-end nemovitosti doprovází.

69611443_m

2. Tým RE/MAX G8 Reality – Miroslav Hodina

Míru Hodinu zná každý díky jeho neutuchajícímu entuziasmu. Jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality, energický realitní makléř, školitel a propagátor konceptu realitních týmů, který v poslední době nasměroval své síly i na pole developmentu. Se 112 transakcemi za rok 2020 se stal makléřem roku regionu Čechy. V dnešním rozhovoru se budeme věnovat především developerské činnosti, které se Míra věnuje ve svém jihočeském kraji s citem, vizí a přesahem pro další generace.   

Snímek obrazovky 2021-06-07 v 11.59.17

3. Tým RE/MAX G8 Reality – Nikol Kiššová

Nikol Kiššová se do realit zamilovala a ve středočeském kraji založila vlastní realitní kancelář. V roce 2008 se pak přidala k RE/MAX, protože hledala spolehlivého partnera a stabilní značku. Její dlouholeté zkušenosti v realitním oboru ji poté nasměrovaly na dráhu školitelky a lektorky v RE/MAX Akademii. Makléřům zde pomáhala s rozjezdem podnikání a byznysu. Stála rovněž u zrodu RE/MAX G8 Reality. Poslechněte si její inspirativní příběh.

4_REMAX_Strojsa

4. Tým RE/MAX G8 Reality - Miroslav Štrojsa

Miroslav Štrojsa otevřel svou první realitní kancelář RE/MAX v roce 2006 v Ústí nad Labem. Získal mnohá ocenění jako realitní makléř na celorepublikové úrovni, úspěchů dosahuje díky spolupráci v týmu. Na práci v realitách ho nejvíce baví lidské příběhy, věnuje se ale také náboru nových makléřů. Míra je důkazem, že i introvert může uspět v extrovertním oboru.

Screenshot_10

5. Tým RE/MAX G8 reality - Václava Holubová

Jedna z nejzkušenějších lektorek RE/MAX Akademie, dlouholetá členka našich severočeských kanceláří a nedílná součást RE/MAX G8 Reality. Václava Holubová se k RE/MAX přidala už v roce 2006, kdy značka RE/MAX v ČR začínala. Oslovila ji historie firmy i důraz na etický kodex. V realitách se jí velice rychle začalo dařit, začala proto pomáhat dalším makléřům a školit. Odtud byl už jen krůček do RE/MAX Akademie, kde působí 13 let.

REMAX

6. Tým RE/MAX G8 reality - Marta Sýkorová

Marta získala svou první obchodní praxi ve společnosti O2, poté se rozhodla pro povolání realitní makléřky. Obešla si více kanceláří v Kolíně, oslovila ji ale až RE/MAX G8 Reality svým uceleným konceptem vzdělávání a školení. Své nové povolání zvládla skloubit s narozením synka. Na práci v realitách oceňuje především svobodu, možnost přizpůsobit si podnikání dle sebe i finanční zajištění. „Důležité je mít stále prostor pro rodinu a koníčky.“ Neustále se vzdělává, má certifikaci ISO a na FVES dálkově studovala rekvalifikaci „oceňování nemovitostí“. Jak sama říká, dnes už by neměnila. 

REMAX_18

7. Tým RE/MAX G8 reality - Jaroslav Slavotínek

Dlouholetý realitní makléř kolínské RE/MAX G8 Reality, čestný člen Hall Of Fame. Ačkoliv měl diplomatický pas a působil na českých ambasádách v Alžírsku a poté v New Yorku, kde řídil chod ambasád, rozhodl se opustit vysokou pozici i jistotu zabezpečení své rodiny. Kariéru v realitách započal ve svých 40 letech – inspirovali ho realitní makléři RE/MAX v Americe. Dnes patří mezi TOP makléře kanceláře a zaměřuje se na zajímavý segment developmentu. Poslechněte si další inspirativní rozhovor.

REMAX

8. Tým RE/MAX G8 reality - Iva Mizlerová

Nadšená realitní makléřka, kterou na její práci baví nejvíce kontakt s lidmi a životní příběhy. Iva Mizlerová pracovala dlouhá léta v pohostinství. V době, kdy sama řešila problémy s domem, se rozhodla dát na realitní dráhu a začít s bydlením pomáhat i ostatním. Začínala u Century 21, poté přešla do nymburské kanceláři RE/MAX G8 Reality. Patří mezi TOP makléře v regionu a je členkou 100% Clubu. Neustále na sobě pracuje, vzdělává se, má skvělý marketing a se svými klienty udržuje přátelské vztahy. Poslechněte si její příběh. 

Další videa pro vás připravujeme
Sledujte náš videoblog a sociální sítě