Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej pozemku, 374 m2, Vinařice

750 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 374 m2, Vinařice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti si Vám dovoluji nabídnout ke koupi do osobního vlastnictví pozemek o výměře 374 m2, který je určený pro rekreační účely, v zahrádkářské kolinii ve Vinařicích u Kladna. K pozemku se pojí spluvlastnické podíly na společných přístupových cestách a přilehlém pozemku, který je využívaný pro parkování aut, a to ve výši 1/10.

Samotná zahrada je slunná, západně orientovaná, v horní části cca 70m2, kterou vlastníci sousedních pozemků použili pro výstavbu chatek, svažitá, poté mírně svažitá s postupným přechodem do roviny. Přístup je možný ze dvou stran. Na pozemku je možno postavit chatu, k dispozici jsou původní plánky z r. 1986.
Na horní patě pozemku je vybudovaný antoníček určený pro napojení elektřiny.

Na pozemku se nachází několik vysazených mladých ovocných stromků. Zdroj vody na zalévání je z přilehlého potůčku prostřednictvím společného systému čerpání vody, kohoutek na pozemku. Možnost vybudování vlastní vrtané studny.

U spodní části pozemku je již zmíněná vymezená společná udržovaná zóna pro parkování aut.

Tento rekreační pozemek je umístěn v zóně určené územním plánem obce pro rekreaci a zahrádkové osady. Je součástí komplexu zahrádek na severním okraji obce Vinařice u Kladna, 1 km od samotného centra Vinařic. V blízkosti se nachází známá Vinařická horka. V okolí je spousta zeleně, celkově se jedná o přírodní místo s výbornou dostupností do větších měst, jako jsou Kladno, Slaný a Praha.

Obec Vinařice se nachází severním směrem 6 km od města Kladna, 7 km je vzdálena od města Slaný. Okraj Prahy 25 km. V blízkosti zastávka autobusu na Kladno či do Slaného.V obci se nachází dva obchody s potravinami, restaurační zařízení, kde se můžete naobědvat za neskutečně nízké ceny. Dále praktický lékař, pošta, školka a škola. Kompletnější občanskou vybavenost nalezneme v téměř přilehlém Švermově a dále pak na Kladně.

V případě zájmu o podrobnější informace či prohlídku volejte makléřku nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07985
Město: Vinařice
Celková plocha: 374 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Průchová

Průchová Martina


 
Tel. na makléře:
+420 777 052 336

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?