Prodej pozemku, 840 m2, Troskotovice

4 990 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního a poprodejního servisu. Provizi naší RK nehradíte.
Prodej pozemku, 840 m2, Troskotovice G

Prodej pozemku pro bydlení, 840 m2, Troskotovice

Rozhodli jste se bydlet v novém a plánujete pro sebe a Vaši rodinu stavět rodinný dům? Hledáte stavební pozemek pro Váš projekt? A nebo hledáte stavební pozemky dva?
Ať už chcete stavět dům jeden nebo dva, u tohoto pozemku je obojí možné.

Stavební pozemek o celkové ploše 840 m2 se nachází v obci Troskotovice v zástavbě nových rodinných domů a je situovaný u křižovatky cesty čímž je přístupný z čelní i boční strany. Skládá se v současné době ze tří samostatných parcel tvořících jeden celek. Současný součet jednotlivých ploch všech parcel je v inzerci upraven podle nového zaměření realizovaného z důvodu obnovy operátu, jehož výsledkem bude již jedna celistvá stavební parcela s celkovou plochou 840 m2. Pozemky jsou vedené v KN jako ostatní plocha, není tedy již nutné řešit další náklady spojené s výkupem zastavěných m2 z půdního fondu.

Na základě geometrického plánu a souhlasu odboru stavebního úřadu a územního plánování v Pohořelicích, může, jak jsme četli již výše, dojít k rozdělení pozemku na dvě samostatné parcely pro stavbu případně dvou rodinných domů. Detaily Vám rád představím osobně.
Veškeré inženýrské sítě pro připojení stavby/staveb jako je voda, kanalizace a plyn jsou vedeny v sousedících obecních pozemcích a elektřina je svedena na hranici pozemku.

Městys Troskotovice je velmi pěkná obec se zázemím obecního úřadu, mateřské školy a základní školy 1.stupně. Najdete zde vše co k životu potřebujete včetně fajn lidí. Nedaleké Pohořelice, které jsou pro Troskotovice spádovou obcí, doplňují kompletně potřebnou občanskou vybavenost.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, ozvěte se mi a dohodneme se spolu na prohlídce.

Těším se na Vás.
Číslo zakázky: 077-NP05029
Město: Troskotovice
Celková plocha: 840 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?