Logo

Prodej pozemku, 737 m2, Roudnice nad Labem

2 500 000 czk / za nemovitost
cena za pozemek je konečná včetně provize

Prodej pozemku pro bydlení, 737 m2, Roudnice nad Labem

Chcete stavět rodinný dům přímo ve městě Roudnice nad Labem za stávající zástavbou, nabízíme rovinatou parcelu k prodeji.

Roudnice nad Labem je město ležící na levém břehu řeky Labe v okrese Litoměřice. Podle statistických údajů trvale žije na území města přibližně 13 tisíc obyvatel. Roudnice se rozkládá na ploše 16,67 km² a patří k ní vesnice Podlusky. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Ideální poloha města nedaleko hory Řípu a nájezd na dálnici D8. Nabídka je určena pro klienty, kteří chtějí stavět přímo ve městě ve stávající okolní zástavbě. V případě zájmu lze přikoupit garáž.

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v Roudnici nad Labem p.č 1979/1 o výměře 737 m2 ulice Špindlerova třída. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě: elektřina zažádáno, voda přípojka zařízena, kanalizace a plyn je ve veřejné komunikaci. V případě zájmu lze pozemek vyměnit za byt či jinou nemovitost s oboustranným doplatkem. Pro více informací volejte náš tým.
Číslo zakázky: 239-NP01078
Město: Roudnice nad Labem
Celková plocha: 737 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?