Prodej pozemku, 567 m2, null

8 990 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK a právních služeb
Prodej pozemku, 567 m2, null G

Prodej pozemku pro bydlení, 567 m2, Praha

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu, v dosahu přírody, a přitom kousek od centra Prahy? Nyní máte jedinečnou příležitost, která se neopakuje často.

Prodáváme kompletně zasíťovaný stavební pozemek, který je připraven pro stavbu rodinného bydlení. Nachází se v Kbelích, v klidné rezidenční zástavbě rodinných domů. Rozlohu má 567 m2.
Pozemek je již oplocený a na místě je postaveno zázemí pro úschovu nářadí či pro potřeby stavby samotné. Připravena je rovněž přípojka elektřiny a již zmíněné sítě (voda + plyn + kanalizace).

Přímo u pozemku (20 metrů) se nachází autobusová zastávka Zamašská, základní škola je pouhé 2 autobusové zastávky od parcely. Autobusem se za 10 minut dostanete na zastávku metra Letňany. Autem budete v centru Prahy zhruba za 20 minut.

Pražské Kbely jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení a spadají pod území městské části Prahy 19.

Oblíbené jsou pro svůj klid, přírodu v okolí, výbornou dopravní dostupnost i plnou občanskou vybavenost. Nedaleko to budete mít například do lesoparku Letňany, v létě zase na krásné koupaliště v Čakovicích. Jedná se o jedinečnou nabídku, neboť v okolí již příliš mnoho možností ke stavbě rodinného domu není a nebude, ostatně jako v celé Praze.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Warning: Undefined property: stdClass::$lift in /www/doc/www.remaxg8reality.cz/www/wp-content/plugins/rmxoffers3/templates/offer-detail.php on line 457
Číslo zakázky: 020-NP06161
Město: Praha
Celková plocha: 567 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?