Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej pozemku, 6090 m2, Ovčáry

14 990 000 czk / za nemovitost
Včetně právního a realitního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle výběru prodávajících.

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 6090 m2, Ovčáry

Zájemcům o zajímavou investici nabízíme pozemky o celkové ploše více než 6000 m² na okraji obce Ovčáry, cca 18 km od Prahy.
Pozemek je jasně ohraničený, oplocený a dobře přístupný z místní komunikace. V minulosti zde fungovalo Letovisko Na kopě, areál pro rekreaci a sociální ochranu státních zaměstnanců. V současné době jsou budovy na pozemku stojící v havarijním stavu a určené k odstranění.

Aktuálně platný územní plán definuje pozemky k využití jako Občanské využití - veřejná infrasktruktura, resp. Veřejné prostranství - veřejná zeleň. V současné době je již v pokročilé fázi změna územního plánu na využití v podobě Bydlení v rodinných domech. Bylo by tedy možné pozemek rozdělit na menší parcely a využít je k zástavbě rodinnými domy.

Možná nejzajímavějším variantou by bylo využití pozemků pro rekreační účely, tedy pro vybudování kongresového hotelu, wellness hotelu apod. Lokalita výborně dostupná z Prahy a přitom stranou městské či vesnické zástavby k tomu přímo vybízí. S obcí je tento záměr již projednáván a z její strany má podporu.

V případě dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07803
Město: Ovčáry
Celková plocha: 6090 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Komerční výstavba
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Kratochvíl

Kratochvíl Jan


 
Tel. na makléře:
+420 734 875 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?