Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej pozemku, 1277 m2, Nový Jáchymov

5 380 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1277 m2, Nový Jáchymov

Zájemcům, kteří hledají ideální místo pro stavbu svého budoucího domova, nabízíme ke koupi pozemek určený ke stavbě rodinného domu v krásné přírodě Křivoklátska, konkrétně v obci Nový Jáchymov.

Parcela je umístěna v nově vybudovaném a kompletně (včetně asfaltové komunikace a pouličního osvětlení) dokončeném projektu Villa parku Nový Jáchymov. Přímo na pozemek jsou přivedeny zkolaudované přípojky vody, kanalizace, plynu i elektřiny. Příjemným a praktickým bonusem je pak přípojka optického kabelu, který zabezpečuje dostatečnou rychlost a stabilitu internetového připojení. Práce z domova tak nebude žádný problém. Stavební regulativy nejsou nijak přísné a umožňují se při stavbě domu realizovat podle vlastních představ. Jedinou zásadnější podmínkou je sedlová střecha (sklon 35-40 st.) a orientace domu podle komunikace.

Když se pozemky v tomto projektu v letech 2016-2017 prodávaly, byl o ně enormní zájem a brzy bylo vyprodáno. Tento konkrétní pozemek patří mezi vůbec ty nejatraktivnější. Je totiž umístěn v nejvyšší řadě parcel a nabízí tak skutečně mimořádné výhledy. Navíc má sousedy jen ze dvou stran, klid a soukromí zajištěny.

Nový Jáchymov nabízí základní občanskou vybavenost. Mateřská školka i základní škola (1.-5. třída) jsou pár minut chůze. V obci je pak např. i restaurace či vinárna. Plná občanská vybavenost je v nedalekém Berouně. Velkou devizou je okolní příroda. Nový Jáchymov se nachází v CHKO Křivoklátsko. Nádherné okolí nabízí řadu možností k pěším i cyklovýletům.

Do Berouna je to cca 12 minut autem, na Zličín cca 30 minut.
V případě zájmu o více informací či termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.
Číslo zakázky: 023-NP07861
Město: Nový Jáchymov
Celková plocha: 1277 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Kratochvíl

Kratochvíl Jan


 
Tel. na makléře:
+420 734 875 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?