Prodej pozemku, 463 m2, Klobouky u Brna

2 200 000 czk / za nemovitost
cena je včetně provize RK, právního a poprodejního servisu
Prodej pozemku, 463 m2, Klobouky u Brna G

Prodej pozemku pro bydlení, 463 m2, Klobouky u Brna

Hledáte ideální místo pro Váš nový domov? Chcete stavět a rádi byste měli hrubou stavbu ještě letos? Je pro Vás klíčová dostupnost do Brna? Líbí se vám malebná krajina Moravského Toskánska? Je pro Vás důležitá plná občanská vybavenost v dochozí vzdálenosti?

Pak tu mám právě pro Vás stavební pozemek parc. č. 709/2 o výměře 463 m2. Pozemek se nachází v klidné části města Klobouky u Brna, jen 250 m od náměstí a autobusového nádraží. Klobouky mají vynikající občanskou vybavenost a výbornou dopravní i autobusovou dostupnost do Brna, Hodonína a Hustopečí u Brna.

Pozemek je určen dle územního plánu k výstavbě RD. Uliční šíře činí 13,06 m. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn, kanalizace a internet od společnosti CETIN). Přípojka elektřiny i elektroměrový sloupek jsou již realizovány, zbývá pouze osadit elektroměr.

Vedlejší parcela 709/1 zůstává ve vlastnictví prodávajícího, který na tomto pozemku výstavbu zahájil v dubnu 2022. Na prodávané parcele je projektován dům 3+kk s možností změny na variantu 5+kk. Oba domy jsou projektovány v jednotném stylu. Vizualizaci obou domů najdete mezi fotkami inzerátu.

V případě zájmu můžete získat projekt pasivního domu 3+ kk ve stupni pro provedení stavby za 90.000 Kč. Stavební povolení aktuálně probíhá (předpokládané ukončení 5/2022). Závazné stanovisko orgánu územního plánování již bylo vydáno. Stavět byste tedy mohli ihned po zakoupení. Dům je dle projektu „pasivní“ z cihel Haluz Family 2v1, s rekuperací vzduchu, průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) kategorie „B“. Rozpočet výstavby na klíč je ve výši 5,61 mil. včetně DPH. Je možná úprava na Ytong a bez rekuperace s cenou cca 5 mil.

Město Klobouky u Brna (počet obyvatel téměř 2.500) je zároveň HUBem pro autobusovou dopravu. V ranní špičce jezdí autobus do Brna každých 12-29 min. Autem jste v centru Brna za 36 minut, v Hustopečích za 20 minut a v Hodoníně za 28 minut. Do Olympie je to necelých 25 minut.

Tato koupě nabízí ideální kombinaci bydlení v blízkosti přírody s výbornou občanskou vybaveností. Přímo v Kloboukách najdete: ZŠ, SŠ, lékárnu, zdravotní středisko, restaurace, čerpací stanici, knihovnu, fotbalové a dětská hřiště, obchody, … a další služby. V roce 2022 se předpokládá výstavba prodejny Lidl přímo v obci.

Klobouky jsou součástí Velkopavlovické vinařské oblasti a fotografy oblíbené oblasti Moravské Toskánsko. Okolí Klobouk je ideální na procházky i cykloturistiku. Nacházejí se zde malebné údolí, rozlehlé lesy, kopce Zumperk a Nedánov a velký počet vinic. V těsné blízkosti pozemku prochází turistická a cyklo trasa. Stačí ujít jen pár set metrů, abyste se dostali do lesa Ochůzky, ke kostelu sv. Vavřince, na návrší s kaplí sv. Barbory, dřevěnému větrnému mlýnu „větřák“, k zámku na náměstí, ..
Číslo zakázky: 077-NP04965
Město: Klobouky u Brna
Celková plocha: 463 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 739 094 000

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?