Prodej pozemku, 6101 m2, Kamenný Újezd

1 000 czk / za m2
Prodej pozemku, 6101 m2, Kamenný Újezd G

Prodej pozemku pro bydlení, 6101 m2, Kamenný Újezd

Nabízíme Vám ke koupi 2 parcely o celkové rozloze 6 101 m2. Jednotlivé parcely jsou velké 1 893 m2 a 4 208 m2 a navazují na sebe. Nacházejí se na okraji obce Kamenný Újezd, okres České Budějovice. Mezi již zastavenou částí Kamenného Újezdu a těmito parcelami se nachází pouze obecní pozemek. Část plochy obou parcel je vedena v územním plánu obce v její zastavitelné části jako území všeobecně obytné. Na této části by tedy mohlo v budoucnu dojít k výstavbě a zbytek by mohl sloužit jako zahrady k postaveným nemovitostem. Cena za m2 parcely je 1 000 Kč.
V současné době jsou pozemky využívány jako pole (orná půda). Jedná se tedy spíše o velmi zajímavou investiční příležitost do budoucna. Jednou z možností využití v budoucnu je i rozdělení těchto parcel na parcely menší a vybudování rodinných či řadových domů. Pro tuto lokalitu, která je navržena k zástavbě bude nezbytné vypracovat regulační plán, který jasně vymezí plochy komunikací, veřejných prostranství a pozemků určených k zastavění. Tento plán bude muset být odsouhlasen všemi vlastníky dotčených pozemků. Zatím se tento regulační plán nepřipravuje.
Obec Kamenný Újezd leží 9 km jihozápadně od Českých Budějovic a žije zde zhruba 2 500 obyvatel. Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu k bydlení.
Pro více informací prosím kontaktuje makléře.
Číslo zakázky: 085-NP08991
Město: Kamenný Újezd
Celková plocha: 6101 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Škrna

Škrna Pavel
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 776 703 194

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?