Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej pozemku, 2090 m2, Dřetovice

10 659 000 czk / za nemovitost
Včetně odměny RK, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodej pozemku pro bydlení, 2090 m2, Dřetovice

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek, který vám otevře dveře ke snům o dokonalém domově.

Nachází se v tiché a rodinné čtvrti, kde klid a bezpečí jdou ruku v ruce s pohodou a příjemnou atmosférou. S tímto pozemkem můžete začít budovat nejen dům, ale i novou kapitolu vašeho života.

Pozemek, který se skládá ze dvou stavebních parcel, má celkovou výměru 2090 m2. Je určen k výstavbě rodinného domu v klidné obci Dřetovice. Parcely jsou dle územního plánu obce definovány jako „plochy smíšené obytné - venkovské“, což znamená, že jsou určeny pro výstavbu rodinného domu.

Podmínky prostorového uspořádání:
- Maximální výška obytných objektů 2NP včetně podkroví
- Maximální výška k hřebeni 12 metrů
- Zastavěná plocha pozemku max. 90 %

Obec Dřetovice aktuálně realizuje výstavbu kanalizace po celé obci, přičemž smlouva o budoucí přípojce je již podepsána a zaplacena. Elektřina je již dostupná díky plně funkční přípojkové skříni. Připojení pozemku na obecní vodovod je v pokročilém stádiu a brzy bude dokončeno. Budoucí majitelé se mohou těšit na kompletní dostupnost těchto inženýrských sítí, což výrazně zvyšuje atraktivitu této nemovitosti.

Umístění pozemku v klidné a bezpečné lokalitě představuje ideální prostředí pro rodinné bydlení. Toto místo poskytuje jedinečnou příležitost k realizaci vlastních stavebních snů a přání a zároveň přináší investiční potenciál pro budoucnost. Kromě toho poskytuje nádherný výhled do okolní krajiny a přírodního prostředí, zajišťující zážitek z klidného a odlehlého bydlení.

Mezi hlavní výhody tohoto pozemku patří ideální velikost a tvar, klidná lokalita a dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Nájezd EXIT 9 dálnice D7 vzdálen jen 5 minut autem. Na „Evropské“ jste za 12 minut jízdy autem. Další velké pozitivum je Obchodní centrum Stehelčeves, které se aktuálně staví v blízkosti EXITu 9, kde naleznete obchody Billa, DM drogerie, Popeyes a další. S tím je spojeno zvýšení počtu linek autobusového spojení Dřetovice - Kladno, linka č. 629.

Obec Dřetovice má zhruba 500 obyvatel a nabídne základní občanskou vybavenost (školka, restaurace, fotbalový klub TJ Sparta Dřetovice, SDH, knihovna) a dopravní obslužnost, která je zařízena autobusy a železnicí. Dřetovice se nachází v blízkosti větších měst (Kladno, Buštěhrad, Slaný) a zároveň je obklopena malebnými lesy, poli a potokem, které tvoří dokonalou kulisu pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Dřetovice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od rušného života ve městě a chtějí si užít klidného prostředí.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Číslo zakázky: 023-NP07892
Město: Dřetovice
Celková plocha: 2090 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Helena Pinďáková

Pinďáková Helena


 
Tel. na makléře:
+420 775 726 552

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?