Prodej pozemku, 986 m2, Dolní Beřkovice

4 750 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 986 m2, Dolní Beřkovice G

Prodej pozemku pro bydlení, 986 m2, Dolní Beřkovice

V zastoupení majitele vám nabízím prodej stavebního pozemku v klidné části obce Vliněves, která se nachází 4 km od Mělníka a 36 km od Prahy. Pozemek je umístěn na konci slepé ulice, na jejímž konci je přístup k řece. Na pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace), příjezd k pozemku je zajištěn po nově vybudované obecní cestě. Zhruba 100 metrů od pozemku vede vyhledávaná cyklostezka podél řeky Labe, přičemž řeku a místo, kde se pozemek nachází, odděluje výrazné převýšení.

Dle územního plánu je pozemek určený k bydlení v rodinných domech s oplocenými zahradami pro individuální rekreaci a možnou doplňkovou pěstební funkci, v rámci stavby je zapotřebí dodržet zastavitelnost pozemku max. 30%, s možností výšky zástavby 2 nadzemní podlaží + podkroví (max. výška 10,5 m).

Součástí prodeje pozemku je také pozemek par.č. 50/5, který se nachází na druhé straně příjezdové cesty a nyní je využíván k parkování vozidel. Výměra tohoto pozemku je 28 m2.

V případě, že hledáte vhodné místo pro stavbu vašeho vysněného domu, kde Vás nebude nikdo rušit a v místě, které nabízí řadu rekreačního vyžití, tak mne neváhejte kontaktovat.

Warning: Undefined property: stdClass::$lift in /www/doc/www.remaxg8reality.cz/www/wp-content/plugins/rmxoffers3/templates/offer-detail.php on line 457
Číslo zakázky: 262-NP00247
Město: Dolní Beřkovice
Celková plocha: 986 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Bartošek

Bartošek David
RE/MAX Scopus
Stachova
14900 Praha 11 - Háje
Tel. na makléře:
+420 722 024 424

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?