Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej pozemku, 3705 m2, Bílovice nad Svitavou

1 200 czk / za m2
cena: 4.446.000 Kč (včetně odměny zprostředkovatele), cena je k jednání

Prodej zahrady, 3705 m2, Bílovice nad Svitavou

Nabízím k prodeji zajímavý pozemek s možností stavby rekreačního objektu na půdorysu 25 m2. Pozemek se nachází v klidné chatové a rekreační oblasti Mladova. Bílovice - oblíbené místo, ve kterém můžete odpočívat, pěstovat ovoce, chovat domácí zvířectvo, najít nové přátele a prožít zde kus života.

Dispozice pozemku
Jedná se o mírně svažitou zahradu na severo-východním svahu nepravidelného tvaru tvořenou 2 parcelami v nadmořské výšce cca 290 m, celková plocha zahrady je 7.411 m2, poloviční plocha je 3.705 m2. Jedná se o parcely 1052/1 a 1051. Vzhledem k historii užívání jednotlivých splouvlastnických podílů je pro užívání novému majiteli určena prává část (polovina) uvedených parcel, viz zákres v katastrální mapě. Se zbývajícími spolumajiteli je předběžně domluvené budoucí rozdělení parcel geometrickým plánem.

Na pozemku je několik ovocných stromů (jabloně, třešně, ořechy). Pozemek není udržovaný, je částečně oplocený, přístup je možný vjezdovou branou (severní strana) a vstupní brankou. Přístup k pozemku 1051 vede po zpevněné obecní komunikaci, není možnost parkování. Parkovat lze v zadní (severní) části pozemku 1052/1 za vjezdovou branou.

Inženýrské sítě
Aktuálně napojení na elektřinu 230 V, podzemní elektrické vedení na pozemku. Pro zdroj vody bude nutné vrtat studnu nebo prohloubit původní vyschlou studnu.

Lokalita a okolí
Do centra obce se dostanete autem za 5 minut, pěšky do 20 minut. V obci je veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, obchody a celá škála služeb, vlak IDS - pěší vzdálenost 20 minut. V okolí jsou krásné lesy, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie jsou Bílovice dlouhodobě vyhledávanou oblastí.

Financování
Cena je 4.446.000 Kč, včetně veškerých právních a provizních poplatků. V případě rychlého jednání je možnost o ceně jednat.
Na nemovitosti neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.

Zavolejte, rád vás tudy provedu a doplním další nezbytné informace.
Číslo zakázky: 309-NP00318
Město: Bílovice nad Svitavou
Celková plocha: 3705 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel


 
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?