Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 13 m2, Ústí nad Orlicí

1 186 czk / za měsíc
+ paušální částka za energie a služby

Pronájem prostoru kanceláří, 13 m2, Ústí nad Orlicí

Nabízíme k pronájmu volné prostory pro kanceláře o výměře od 13 m2 umístěné v různých patrech vícepodlažní administrativní budovy se dvěmy výtahy v Ústí nad Orlicí na ul. Čs. armády. Kanceláře jsou o výměře 13 m2, nebo jsou k dispozici kanceláře větší, např. 2 kanceláře poropojené dveřmi o celkové výměře 26m2 nebo 1 velká kancelář o výměře 26 m2, případně i jiné varianty.

Každé patro má vlastní sociální zařízení pro kanceláře v daném podlaží. Ke kancelářím jsou k dispozici v rámci servisu majitele - přístup do budovy a kanceláře 24/7 pomocí elektronické karty, recepce, vstup budovy hlídaný kamerovým systémem, parkoviště hlídané kamerovým systémem, internetové připojení v ceně nájmu, dále např. stravenky nebo možnost využití konfekenčních (jednacích) místností v 11. patře s krásným výhledem na město.

Parkování na placeném parkovišti s kapacitou 90 parkovacích míst. Cena za parkování buďto jednotlivě nebo měsíčně paušálem.

Paušální částka za služby a energie je 3.115,-Kč bez DPH. Kauce vyžadována ve výši 1 měsíčního nájmu a energií. Nájemník nehradí provozi. Provizi RK hradí pronajímatel. Pro neplátce DPH nebude k nájemnému účtováno DPH.
Číslo zakázky: 020-NP05509
Město: Ústí nad Orlicí
Ulice: Čs. armády
Celková plocha: 13 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Kanceláře
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Parkování: 1
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?