Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pronájem komerčního prostoru (jiné), 1345 m2, Litoměřice

120 czk / za m2 za měsíc

Pronájem komerčního prostoru, 940 m2, Litoměřice

Předmětem pronájmu je možnost pronajmout si jednotlivé prostory, určené k podnikání. A to v budouvě kolaudované jako dílenské a skladovací, které v současné době procházejí rekonstrukcí a modernizací. Důraz je kladen na úspory provozních energií. Prostory se nachází v přízemí budovy čp. 443. Využitelná podlahová/manipulační plocha je 850 m2. Dalších cca 90 m2 tvoří doprovodné technické prostory. Světlá výška 3,35 m. Všechny prostory mají podlahovou plochu v jedné úrovni s hlavním vstupem a přístupem k veřejné komunikaci. To umožňuje snadný pohyb materiálu mezi jednotlivými místnostmi a nakládkou pomocí paletových vozíků.
Prostory mají široký hlavní vchod do centrální chodby, ze které jsou pak samostatné vchody do jednotlivých místností a sálů. Možný je boční vstup přes místnosti, které mají i výlohu a je možné je využít jako prodejnu, na konci centrální chodby únikové schodiště, důležité pro provoz z hlediska požární bezpečnosti. Celá dispozice je zřejmá z plánu podlaží.
Celá budova je postavena systémem montovaného skeletu. To umožňuje částečné úpravy dispozice, např. spojování, nebo naopak rozdělení jednotlivých prostor dle konkrétních potřeb nájemce. To vše lze uzpůsobit vašemu podnikání. Bezpečnost budovy je zajištěna panikovým kováním na hlavním vstupu. Protipožární opatření zajišťuje rozvod požární vody k systému hydrantů a osazení hasících přístrojů.
K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě. Celý prostor je jištěn kapacitním jističem. Některé místnosti mají vlastní jištění s možností odpočtu odběru (podružný elektroměr). Ve všech místnostech bude v rámci modernizace osazeno nové LED osvětlení. To přinese výrazné úspory elektrické energie. Elektrickou energii přepisuje Pronajímatel na Nájemce.
Kotelna je osazena novým úsporným systémem Buderus 35kW s vysokou účinností a ekvitermní regulací topení. Další úspory jsou zajištěny modernizací topného okruhu s výrazným snížením objemu topné vody. Za zmínku stojí to, že celé podlaží je částečně zapuštěno do terénu, což samo o sobě snižuje jak zimní nároky na topení, tak v létě nároky na případně osazenou klimatizaci. Kromě toho jsou prostory vybaveny vzduchotechnikou, zajišťující cirkulaci čerstvého vzduchu. Část prostor je možné větrat přímo, nově osazenými plastovými okny. Odběr plynu bude také zajištěn převedením smlouvy na Nájemce.
Vodné/stočné je hrazeno pronajímatelem, na základě vyúčtování dodavatele. Prostory mají vlastní vodovodní okruh, oddělený od ostatních nájemců v budově a měřený podružným vodoměrem.
V prostorech je dostatečné množství sociálních zařízení pro zaměstnance. V místě je zastávka MHD. Z pohledu zaměstnanců může být bonusem dobře zásobená samoobsluha, Česká pošta partner a Zásilkovna přímo v objektu.
Pronajímatel preferuje jednoho stabilního nájemce. Tomu umožní podnajmout prostor jiným uživatelům, bude-li to v souladu s příslušnými hygienickými a požárními předpisy.
Pronájem je možný na dobu neurčitou se šesti měsíční výpovědní lhůtou, tak na dobu určitou s případnou opcí.
Číslo zakázky: 239-NP01353
Město: Litoměřice
Ulice: U Kapličky
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 1345 m2
Zastavěná plocha: 1345 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Jiné
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 10
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?