Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice

15 450 000 czk / za nemovitost
Kupující neplatí provizi RK, cena je vč. provize RK a právního servisu.
Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice G

Prodej obchodního prostoru, 296 m2, Praha

Vynikající investiční příležitost a místo pro podnikání v podobě prodeje 2 nebytových jednotek v jednom domě o celkové výměře 296 m2, z toho 66 m2 pronajaté prosperující kadeřnictví, s měsíčním nájmem 20.000,- Kč (poplatky 2.500,- Kč, elektřina převedena na nájemce), a 230 m2 volné prostory nočního klubu, oboje s přímým venkovním vstupem z ulice a oknem do ulice, které se nacházejí v přízemí a suterénu cihlového domu původní činžovní zástavby v ulici Jankovcova, nedaleko křižovatky ul. Dělnická a Libeňského mostu, s vynikající dostupností na metro C a dále do centra Prahy. V okolí jsou kancelářské budovy i rezidenční bytová zástavba.

Nebytový prostor kadeřnictví (vlevo žlutě) o celkové výměře 65,85 m2 se skládá z přední části 30 m2, zadního prostoru 16 m2, kuchyňky 4 m2, koupelny 3 m2, WC, chodby 5 m2 a balkonu 2 m2. Všechny uvedené výměry, kromě celkové plochy 65,85 m2, jsou přibližné. Fotografie neodpovídají aktuálnímu stavu a budou vyměněny. Prostory kadeřnictví jsou pronajaty na 3 roky a nájemce v nich provozuje kadeřnictví, manikúru, kosmetiku a masáže.

Nebytový prostor nočního klubu (vpravo a dole) o celkové výměře 230,38 m2 se skládá z užitného prostoru v 1. NP o výměře 89,73 m2 a suterénu o výměře 140,65 m2. V 1. NP se nachází centrální část, chodba s příručními sklady, oddělenými WC a dvěma místnostmi s vanou a sprchovým koutem. Točitým dřevěným schodištěm se sejde do suterénu, který je rozdělený spojovacími chodbami a dřevotřískovými stěnami na několik místností s přívodem vody. Prostor je aktuálně zařízený podle fotografií a jeho budoucí využití je velmi široké. Může v něm pokračovat noční klub, kavárna, cukrárna, zážitková gastronomie studené i teplé kuchyně, apod. Dále lze prostory přeměnit v jakoukoliv prodejnu, opravnu, provozovnu služeb nebo výdejnu e-shopu se skladovým zázemím, ve svatební nebo krejčovský salon, kancelářské a prezentační prostory, atd.

Podrobnější informace a termín prohlídky, lze získat a sjednat u makléře zakázky.
Číslo zakázky: 205-NP08095
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Jankovcova
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Plocha pozemku: 288 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Doprava: MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (2 m2)
Lodžie: Ne
Výtah: 1

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Veselý

Veselý Petr
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 733 678 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?