Prodej komerčního objektu (sklad), 907 m2, Vimperk

19 900 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu (sklad), 907 m2, Vimperk D

Prodej skladu, 2048 m2, Vimperk

Investiční příležitost: prodej nemovitosti se zajištěným nájemcem na dobu 5 let a opcí. Nabízíme k prodeji víceúčelové, zateplené skladovací či výrobní prostory s administrativní částí popř. obchodem - vzorkovnou ve Vimperku. Objekt je velmi dobře situovaný a dostupný, přímo u mezinárodní silnice. Velkou výhodou je také nedaleký hraniční přechod do Německa.

V současné době je využíván jako skladovací prostory s administrativním zázemím. Na administrativní část navazuje skladovací hala ocelové konstrukce se zděnou vyzdívkou. Opláštění celého objektu tvoří polyuretanové panely tloušťky 10 cm, budova má plastová okna, na podlahách je litý beton, sekční průmyslová vrata zn. Hörmann jsou lamelová el. ovládaná.

Administrativní část je zděná se sedlovým krovem, má nová plastová okna, na podlaze je keramická dlažba. Nyní je využívána jako recepce a prostorné kanceláře s kuchyněmi a sociálním zázemím. Je možné využít také jako vzorkovnu či prodejní - výdejní prostory.

Objekt je po celkové kompletní rekonstrukci, která byla realizována v r. 2020. Je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu a plyn. Výhodou je dálkově regulovatelné vytápění.

Nemovitost je vhodná pro okamžité využití: např. lehká výroba, montáže, centrální sklady, logistické centrum, potravinářská výroba, kompletní zázemí e-shopu různého sortimentu či jiné služby.

Celý objekt je vybaven WiFi připojením, je chráněn zabezpečovacím kamerovým systémem. Pro zaměstnance je vstup přes elektronický evidenční systém.

Příjezd je po místní asfaltové komunikaci určenou i pro kamionovou přepravu, venkovní manipulační prostory a parkoviště mají nový asfaltový povrch, vjezd do areálu je dálkově ovládanou křídlovou bránou.

V případě potřeby je možné areál rozšířit o další prostory nově budované víceúčelové haly, která bude postavena na sousedním pozemku v průběhu jara 2022. Vše je připraveno na výstavbu včetně materiálu i smluvních dodavatelů. Tím se současné prostory rozšíří na cca dvojnásobnou kapacitu.

V případě zájmu o další informace jsem Vám kdykoliv k dispozici na níže uvedených kontaktech.
Číslo zakázky: 085-NP08799
Město: Vimperk
Ulice: Špidrova
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 907 m2
Plocha pozemku: 2048 m2
Zastavěná plocha: 907 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Parkování: 15
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Janeček

Janeček Luboš
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 124 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?