Prodej komerčního objektu (výroba), 320 m2, Jevišovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej výroby, 576 m2, Jevišovice

ZLEVNĚNO!
Hledáte spojení bydlení a podnikání?
Máte rádi přírodu a dokážete ocenit kvality původní kamenné stavby s historií?

Pokud na tyto otázky říkáte ano, mám právě pro vás v nabídce jedinečnou nemovitost. Přímo v historickém centru malebného města Jevišovice se nachází rodinný dům s garáží a provozní částí s dílnami, kanceláří a skladem.
Dispozice domu o ploše cca 115 m² je 3+1 a obsahuje ložnici 26m², dva průchozí pokoje 19 m² a 21 m², jídelnu 18 m², kuchyni 5 m², předsíň 8 m², koupelnu 5 m², toaletu, spižírnu a prádelnu. Dispozice domu umožňují i využití celé nemovitosti ke komerčním účelům.
Provozní část sestává ze dvou dílen 48 m² a 30 m², kanceláře 9 m² a skladu 90 m² se sociálním zařízením - toaleta a sprchový kout. Provozní část byla využívána jako truhlářská dílna.
Obytná a provozní část mají samostatné vchody, lze tedy využívat odděleně, sklad má do ulice i velká vjezdová vrata. Vedle domu je samostatně stojící garáž přístupná z ulice o ploše cca 28 m².
Stáří stavby je pravděpodobně cca 170let, jedná se o kamennou stavbu s jedinečnými vlastnostmi - teplotní stálost, příjemný vzduch, a krásnými stavebními prvky, vnější vzhled domu je předmětem památkové ochrany. Dům je napojen na kanalizaci, plyn, obecní vodu, vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva - koks. Elektroinstalace v obytné části je převážně v hliníku, kuchyně a provozní část jsou převážně v mědi.
Nemovitost nabízí dostatek prostoru pro spojení bydlení a podnikání i možnost dalšího rozšíření o půdní prostory, které jsou nad celou nemovitostí. V tuto chvíli jsou přístupné pouze z provozní části, ale v obytné části už je příprava na vstup.
Jevišovice se nacházejí 16km severozápadně od Znojma a nabízí kompletní občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, lékař, pošta) ve spojení s nádhernou přírodou. V Jevišovicích najdeme mimo jiné dva zámky, nádherný park, historické centrum města, dechberoucí výhledy do okolní krajiny a koupání v místní přehradě. Autobusové spojení do Znojma zajišťují linky číslo 813 a 814.
Před osobní prohlídkou ráda pošlu odkaz na více fotografií a kompletní video celé nemovitosti.
Cena je již včetně provize a právního servisu, v případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 193-NP01862
Město: Jevišovice
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 576 m2
Zastavěná plocha: 380 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 1
Topení: Lokální - tuhá paliva
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tereza Chýlová

Chýlová Tereza


 
Tel. na makléře:
+420 777 718 197

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?