Pronájem domu, 454 m2, Lštění

70 000 czk / za měsíc
plus služby, elektřina a plyn na nájemce, kauce 2 nájmy
Pronájem domu, 454 m2, Lštění E

Pronájem rodinného domu, 454 m2, Lštění

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu stylový, vícegenerační, rodinný dům od významné architektky Ing. arch. Markéty Cajthamlové.
Můžete si být jisti, že jste právě našli unikátní objekt!
Dům na velkém, vyvýšeném pozemku o celkové výměře 1159 m2 nabízí nádherné výhledy na údolí řeky Sázavy a do dalekého okolí. Je přímo u lesa v obci Lštění u Čerčan na profesionálně udržované zahradě anglického stylu se vzrostlými stromy, okrasnými keři, kvetoucími rostlinami a originálním zahradním domkem.
Dispozice domu je 8+1, 4 koupelny, 3 terasy. Samostatná dvojgaráž se skladovacími prostory a střechou využívanou k pěstování domácí zeleniny.
Hlavními vchodovými dveřmi vstoupíme z chodby do dominantního obývacího pokoje (2.nadzemní podlaží) s krbem, velkou knihovnou a prostornou terasou se sezením a krásným výhledem na údolí řeky Sázavy a vzdálené obzory. Vedle obývacího pokoje je velmi stylová kuchyně s prostornou jídelnou a vstupem na zahradní terasu. Dále jsou v tomto podlaží: zádveří, chodba, pokoj využívaný jako pracovna, originální koupelna s vanou, toaleta a technická místnost.
Po dubovém točitém schodišti lze přejít do 1. nadzemního podlaží, ale i do obytného podkroví.
V 1. nadzemním podlaží se samostatným vstupem ze zahrady jsou 3 samostatné pokoje: hobby ,,pánský,, stylový pokoj, master ložnice s vlastní koupelnou, pokoj-využívaný jako velká šatna. Koupelna s vanou – využívána jako prádelna.
V podkroví Vás příjemně překvapí velká prosluněná relaxační místnost se vstupem na nejvyšší terasu a dva dětské pokoje. U schodiště se nachází stylová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Zbývající část podkroví, která je využívána jako skladovací prostory, je po instalaci střešních oken možno používat jako další obytnou místnost (veškeré instalace jsou zde připraveny). Dům si můžete pronajmout vybavený a nebo bez vybavení (pouze kuchyňská linka).
Na zahradě u dolní příjezdové cesty, je vstupní branka a dvojgaráž s dálkově ovládanými vraty a dvě venkovní parkovací stání. Příjezd k domu je možný také vjezdovou bránou z horní cesty (ta je slepá a po cca 70 m končí).
Doba dojezdu do Prahy je 20 minut autem. Můžete také využít lokální železniční trať Posázavský Pacifik a užít si cestu ,, nádhernou divočinou s rozervaným kaňonem řeky Sázavy, kde hučí peřeje a po skalnatých úbočích se vinou křivolaké stezky k dřevěným srubům“.
Poloha obce také přímo vybízí k procházkám či cykloturistice po mnoha okolních turistických trasách a stezkách. Řeka je hojně využívána ke koupání a nadšeni budou také vodáci.
Pro milovníky koní jsou zde stáje s velkými výběhy na začátku obce, kde můžete ustájit Vaše miláčky a být jim nablízku.
Pro milovníky historie: Obec se nachází na místě starořímské osady Lescenaum, kde vojáci legií střežili obchodní cestu z Římské říše k Severnímu moři. Historickými dominantami v okolí jsou Kostel sv. Klimenta na Hradišti, zbytky hradů Dubá a zlenická Hláska.
V případě zájmu jsem Vám vždy k dispozici.
Číslo zakázky: 085-NP08809
Město: Lštění
Ulice: Lesní
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 454 m2
Plocha pozemku: 1159 m2
Zastavěná plocha: 193 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Janeček

Janeček Luboš
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 124 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?