Pronájem domu, 550 m2, Běloky

39 000 czk / za měsíc
+ zálohy na služby
Pronájem domu, 550 m2, Běloky G

Pronájem rodinného domu, 550 m2, Běloky

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný velký dům vhodný např. pro dvougenerační bydlení - v centru obce Běloky, pouhých několik kilometrů od hranice Prahy.

Dům sestává ze dvou nadzemních podlaží, přičemž v každém z nich jsou čtyři velké místnosti, koupelna, WC, chodba a místnost s přípravou pro kuchyň, a jednoho podzemního podlaží, které je tvořeno sklepními místnostmi.

Dům byl důkladně a pečlivě zrekonstruován - má novou střechu, stropy, okna, rozvody, zrenovovány byly podlahy, dveře; byl nainstalován kamerový systém a vybudováno internetové připojení. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje nový plynový kotel. Na pozemku je též vlastní studna s pitnou vodou. Parkování je možné na rozlehlém pozemku.

Rekonstrukce bude dokončena s ohledem na požadavky budoucího nájemníka. V případě zájmu bude později možné pronajmout i sousední hospodářské budovy o ploše 650 m2.

Vynikající je dopravní spojení! Po pouhých 2 km jízdy budete na dálnici D7 a za několik minut v Praze. Přímo před domem je rovněž zastávka autobusu, který Vás doveze ke stanici metra A - Nádraží Veleslavín.
Číslo zakázky: 205-NP07215
Město: Běloky
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 550 m2
Plocha pozemku: 933 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Karnold

Karnold Radek
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 603 755 700

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?