Prodej domu, 146 m2, Záryby

8 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 146 m2, Záryby G

Prodej rodinného domu, 146 m2, Záryby

Dovolujeme si Vám nabídnout patrový rodinný dům v klidné obci Záryby na Praze-východ. Nachází se na návsi, má dispozici 5+kk, je ve velmi dobrém stavu a jeho výhodou je umístění v těsné blízkosti Prahy a Brandýsa nad Labem.
Jsou napojené veškeré inženýrské sítě - elektřina, obecní tlaková kanalizace, plyn, voda jak obecní, tak studniční. K dispozici je rovněž televizní anténa a bezdrátové připojení k internetu.
Nemovitost má téměř 100 letou historii, nicméně v letech 2010-2013 byla kompletně zrekonstruovaná včetně nových krovů, rozvodů a nové přístavby. K dispozici je fotodokumentace celé realizace. Rodinný dům je zděný, má sedlovou střechu a plastová okna. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, k dispozici jsou rovněž krbová kamna v přízemí. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Ve fotkách jsou uvedeny půdorysy včetně rozměrů jednotlivých pokojů.
U vstupu jsou přímo na vlastním pozemku dvě parkovací místa, jedno z nich je kryté. Každé má vlastní vjezd. Dále navazuje technická místnost, kde je kromě úložného prostoru i zdroj studniční vody.
Zahrada je menšího rozměru, přesto nabízí soukromí a dostatek prostoru pro grilování, setkávání s nejbližšími a případně i vlastní bazén.
Měsíční poplatky, které byly dodány majitelem jsou: elektřina 1500,-Kč /měs., plyn 2.200,-/měs. a voda 500,- Kč/měs. za osobu.
Energetický štítek se zhotovuje, proto aktuálně uvádíme nejnižší třídu G.

V místě se nachází téměř veškerá občanská vybavenost - menší obchod s potravinami, mateřská škola, první stupeň základní školy, lékař, sportovní areál včetně fotbalového a dětského hřiště. Obec není takzvaně průjezdná, neprojíždí tedy zde tisíce aut a náklaďáků. Klid na duši můžete čerpat v místních lesích či u řeky, kde je kromě stánku i pěkná písčitá pláž. Záryby jsou díky své poloze, výše uvedeným informacím a i vzhledem k dodržování veškerých tradic místných spolků velmi atraktivním a dobrým místem k životu. Více informací najdete v našem videu.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či e-mailové dohodě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 205-NP07740
Město: Záryby
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 146 m2
Plocha pozemku: 232 m2
Zastavěná plocha: 232 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Krulichová

Krulichová Věra
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 739 080 866

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?