Prodej domu, 180 m2,

18 995 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 180 m2, G

Prodej rodinného domu, 180 m2, Ericeira

Více než 300 slunečných dnů v roce, oceán, úchvatné pobřeží, krásné procházky, trasy na běhání nebo na kolo, výborné jídlo, lahodné víno nebo surfování. To je portugalská Ericeira - jeden z nejstarších surfových spotů světa, který patří mezi světové surfařské rezervace.

Situovaný přímo v historickém jádru města Ericeira přímo u několika pláží. 2 minuty od domu je městská pláž Praia dos Pescadores. Je přizpůsobená lidem, vhodná ke koupání, je zde molo a vlnolam. Přestože se jedná o městskou pláž, je velice klidná a na pláži budete většinu roku téměř sami. Další oblíbená příjemná klidná pláž je bezprostředně za domem. Ve vycházkové vzdálenosti, cca 500 metrů, se nachází další oblíbená pláž - Praia do Sul s venkovními kavárnami a restauracemi. Samotná pláž je také velice klidná a téměř bez lidí. Historické centrum Ericeiry nabízí jedinečnou bílo-modrou architekturu, restaurace, kavárny, obchody i místa pro odpočinek a posezení.

Ericeira je malebné stylové městečko vzdálené zhruba 40 km od Lisabonu. S hlavním městem Portugalska má rychlé dálniční spojení. Ericeira je místo, které žije, ale přesto tady najdete klid. Místní o Ericeiře říkají "Ericeira never dies!" Často toto město také označují za magické místo. Jednou tam přijedete a už tam chcete zůstat. Je to místo, které nabízí nespoutanou přírodu i luxus a skvělý servis včetně relaxace, masáží, kosmetických salonů, jógy, krásných golfových hřišť v okolí nebo skate parků.

Dny na západním pobřeží navíc vždy uzavírají jedinečné západy slunce.
Číslo zakázky: 020-NP06364
Město:
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 130 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?