Prodej domu, 270 m2, Vrčeň

4 600 000 czk / za nemovitost
včetně právního servisu a provize RK

Prodej , 270 m2, Vrčeň

Rodinný dům se nachází v obci Vrčeň v Plzeňském kraji ve vzdálenosti cca 5 km od Nepomuku.
Dům je nepodsklepený patrový s obytným podkrovím, polovina domu byla v roce 2009 kompletně nově vybudována včetně zateplení. Výměra rovinatého pozemku činí 1140 m2.
K dispozici jsou dvě bytové jednotky, každá s dispozicí 3+1 (celkem tedy 6+2) a obě s vlastní koupelnou a toaletou. Lze využívat i další prostor jako garáž, dílnu, v případě potřeby i jako obytnou místnost. K jednomu z pokojů v podkroví náleží prostorná terasa s nádherným výhledem na zámek Zelená Hora a do vlastní udržované zahrady s okrasnými keři, stromy a kašnou. Na zahradě je částečně vybudován skleník, stačí jen zvolit vlastní zastřešení.
Dům je napojen na obecní vodovod a navíc lze využívat dvě vlastní studny, odpadní vody jsou svedeny do vlastní čističky, instalace rozvodů elektřiny je provedena v mědi, vytápění je lokální na tuhá paliva ( oba komíny jsou vložkované), ohřev vody zajišťuje el. boiler. V ulici před domem je možno se případně připojit k plynovodu. Střešní krytina je plechová šablona zn. OnduSTEEL, podkroví je zatepleno.
Nemovitost nadchne pozemkem s příjemným klimatem a rozmanitou vegetací a dále pak svoji polohou v klidné části obce na malebném vesnickém náměstí. Mateřská školka, obecní škola, prodejna COOP v dosahu, autobusové i vlakové spojení s Nepomukem.
Číslo zakázky: 003-NP04024
Město: Vrčeň
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 270 m2
Plocha pozemku: 1140 m2
Zastavěná plocha: 300 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Pulec

Pulec Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 603 539 074

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?