Prodej domu, 544 m2, Ústí nad Labem

7 900 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 544 m2, Ústí nad Labem G

Prodej vily, 544 m2, Ústí nad Labem

Toužíte vlastnit poctivou a velkorysou třípodlažní vilu s luxusním podkrovím na okraji Ústí nad Labem? Ne? Pak dál již nečtěte. Ale pokud ANO, pak tato nabídka je přesně pro vás. Vila byla postavena ještě za Českého království a vlády Františka Josefa I. v roce 1908. Dnes je napojena na vodovodní a kanalizační řád a má přípojku elektřiny. Vila nabízí 1 podzemní, 2 nadzemní podlaží a nádherné podkroví. Výměry všech podlaží a jejich dispozice nemusím vypisovat, prohlédněte si je sami ve fotogalerii. Shrnu to na konstatování, že se jedná o 2 cirka stotřicetimetrové nádherné byty 4+1 (ten v patře je nově po rekonstrukci) a podkroví naprosto vhodné k realizaci vestavby. Celková výměra podlahové plochy k dispozici je 544 m2. To opravdu není pro každého. Vhodná je pro velké rodiny, které spolu umí vycházet a chtějí žít pospolu. Nebo také pro 2 mladé spřátelené rodiny, kteří chtějí žít společný život.

Základy domu jsou čedičové, svislé konstrukce jsou zděné z cihel, stropní konstrukce jsou dřevěné trámové. Z kterého roku je střešní krytina přesně nevíme, majitel se domnívá že jsou původní, ale rodina se do domu nastěhovala až v roce 1963. Každopádně víme, že jsou to betonové tašky a že je vše plně funkční. Rozvody vody a odpadů v domě jsou po rekonstrukci v plastu, rozvody elektřiny jsou v mědi, rozvody topení plastové a vytápění je elektrokotlem s doplňkovými krbovými kamny. Okna jsou plastová s dvojskly. Komíny má dům 3 s několika průduchy.

K domu patří velká zahrada, o celkové rozloze 4.668 m2. Dobře využitelných je cca 3.250 m2, zbytek zahrady je zalesněn a ve strmém svahu. Svah pozemku je jižní. Na pozemku se nachází několik drobných staveb, zahradní altán zapuštěný bazén, drobná hospodářská stavení, zahradní jezírko s vodopádem. Garáž zde zatím nenajdete, ale není problém si ji na pozemku zrealizovat. Napojení na komunikaci je dobré. Aktuálně lze dobře parkovat i na přilehlém odstavném pruhu sousedící silnice. Dalších cca 464 m2 je dlouhodobě pronajato od města.

Pokud jste dočetli až sem, neostýchejte se udělat rovnou virtuální prohlídku celého objektu, který je celý od sklepa po půdu proskenován nejmodernější technologií Matterport. Shlédněte video a pokud vás to chytne za srdce, těším se na Vaše zavolání. Rádi vás vezmeme na prohlídku Vašeho budoucího nového domova.
Číslo zakázky: 260-NP00493
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Opletalova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 544 m2
Plocha pozemku: 4668 m2
Zastavěná plocha: 195 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lukáš Trnka

Trnka Lukáš
RE/MAX G8 Reality 9
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 731 646 315

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?