Prodej domu, 140 m2, Úherce

4 490 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy
Prodej domu, 140 m2, Úherce G

Prodej rodinného domu, 140 m2, Úherce

Pokud toužíte po chalupě se zahrádkou nebo hledáte rodinný dům k bydlení, pak vás nejspíše zaujme tato nemovitost v obci Úherce, na pomezí Středočeského a Ústeckého kraje. Nemovitost byla doposud využívána jako chalupa, avšak svojí dispozicí a komfortním zázemím je dům určitě vhodný i pro rodinné bydlení.

Samotný dům nabízí užitnou plochu 140m2 o dispozici 4+1 s možností vybudování dalšího pokoje v podkroví. Součástí nemovitosti je také členité a prostorné zázemí dílny, garáže, skladů a dalších technických prostor, které poskytují dalších 89m2 užitné plochy. Dispoziční uspořádaní jednotlivých pater je nejlépe patrné z půdorysů ve fotogalerii.

Dům prošel postupně částečnými renovacemi (nové rozvody, nová elektronistalace, koupelna se záchodem). V celém domě je patrné, že byl a je s láskou a velkou pečlivostí udržovaný ve stylu venkovské chalupy. K domu patří členitá a krásně rozkvetlá zahrádka, která určitě nadchne milovníky zahradničení.

Nemovitost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod i vlastní studnu. Kanalizace je svedena do jímky. Pokud by se dům využíval pro trvalé bydlení, je zde možnost budoucího napojení na kanalizaci. V domě není zbudováno centrální vytápění. Teplo je zajištěno lokálně kamny a dle potřeby pomocí přímotopů v pokojích.

Obec Úherce se nachází těsně za hranou Středočeského kraje (již v kraji Ústeckém). Základní občanskou vybavenost naleznete v nedalekém Panenském Týnci nebo v Klobukách. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

pozn. V případě většího množství zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.
Číslo zakázky: 023-NP06670
Město: Úherce
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 463 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela
RE/MAX G8 Reality 2
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?