Prodej domu, 245 m2, Třemošná

8 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 245 m2, Třemošná G

Prodej rodinného domu, 245 m2, Třemošná

Přejete si dům se všemi službami na dosah, ale přesto v přírodě bez ruchu města? Pak právě pro Vás je tato nabídka: v klidné části obce Třemošná rodinný dům s možností vícegeneračního bydlení, na ideálním pozemku o výměře 1079m2. Naprosto vyhovující dispozice pro rodinu s dětmi 6+1 s 3 koupelnami a 3 samostatnými WC o podlahové ploše cca 202 m2 (viz půdorysy).

Zahradu jako samostatnou parcelu lze využít dle vyjádření příslušného stavebního úřadu k výstavbě dalšího rodinného domu => možná návratnost investice při následném prodeji.

Nemovitost lze také pojmout jako ideální místo pro mezigenerační bydlení z důvodu: každé patro má samostatné sociální zázemí. Dům umožňuje hospodárné nakládání s vytápěním, kdy do topného systému je možno zapojit jak kotel na tuhá paliva tak i plynový kotel. V rámci obce je dům napojen na všechny inženýrské sítě - el., plyn a kanalizace. Dokonalost příměstského bydlení umocňuje velkorysá zahrada s mohutnou pergolou(cca30m2) či jako stání na 2 vozy + garáž 23m2 + terasa 20m2. Střecha je po rekonstrukci jako krytina je použit šindel.


Obec Třemošná je rychle se rozvíjející obec v těsné blízkosti Plzně s plnou občanskou i technickou infrastrukturou. V místě je škola, školka, supermarket Lidl a Penny, multifunkční hřiště a sportovní areál, krytý zimní stadion, zdravotní středisko, restaurace, bowling. Obec disponuje MHD prostřednictvím linky 34 a systému integrované dopravy (bus, vlak). Má ideální návaznost na dálnici D5.

Doporučuji osobní prohlídku, jedná se o výjimečný dům. S vyřízením hypotečního úvěru rád bezplatně pomohu s naším hypotečním makléřem.
Číslo zakázky: 003-NP03838
Město: Třemošná
Ulice: Nerudova
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 245 m2
Plocha pozemku: 1079 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel
RE/MAX G8 Reality 3
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?