Prodej domu, 645 m2, Toužim

2 200 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 645 m2, Toužim G

Prodej rodinného domu, 645 m2, Toužim

Toužíte vlastnit nemovitost, ale současné ceny jsou už mimo realitu? Nezoufejte, pokud se přijedete podívat do Prachomet u Toužimi, rád Vás provedu zajímavou a určitě i atraktivní nabídkou na rodinný domek u pramene řeky Střely. Ves byla založena někdy kolem roku 1200 premonstrátským klášterem v Teplé a osídlena českými kolonisty. Tradičně se zde chovali koně a pěstoval len. Po vysídlení německých obyvatel došlo k přerozdělení zdejších nemovitostí a někdy až k devastaci staveb. Nyní již kraj nabírá druhý dech. Krajina láká svým klidem a prostorem. Málokde uvidíte stáda vysoké zvěře o padesáti kusech jako zde.
A pokud se nebojíte práce, máte odhodlání a sen, tady si ho můžete splnit.
Dům je sice určen k rekonstrukci a bude zde dost dřiny, ale do nedávna byl užíván. V 1.NP najdete jídelnu s kuchyní a čtyři obytné místnosti. Dále WC, koupelnu a dílnu. Tyto prostory měří cca. 124m2. Ve 2.NP se nachází jedna obytná místnost s omítnutými stěnami. Další dvě místnosti se dají upravit k obývání a pak jsou zde ještě dvě dřevěné, prostorné kóje. Celková plocha je pak cca 90m2. Stavba je podsklepená pod celou obytnou částí a vytápěna kotlem na tuhá paliva. Najdete zde čtyři místnosti, kotelnu, dva sklady na uhlí a volný prostor. Tato plocha zabírá cca 90m2. Rozvody tepla jsou masivní ocelové a budou vyžadovat údržbu či výměnu. Na komín není revizní zpráva, stejně tak na elektrické rozvody. Střecha a krov se zdají v dobré kondici, ale všude se zde najde zub času, který budovu již poznamenal. Jako zdroj vody slouží studna před budovou. K odvodu splašků je na dvoře žumpa bez technických informací. Na dvoře pak stojí dílna v taktéž horším technickém stavu o výměře cca 4x15m. Protože k budově nejsou k dispozici žádné stavební informace, berte výměru za přibližnou. Taktéž orientační plánek budovy máme pro zájemce k dispozici.
Odměnou Vám tu však bude velký pozemek a zemědělské zázemí, které zde můžete oživit. A nebo také ne a jen si opravíte svůj dům k obrazu svému.
Věřím však, že si Prachomety najdou cestu k Vašemu srdci, stejně jako oslovili mně. Jsem tu pro Vás, neváhejte si objednat prohlídku nemovitosti.
Číslo zakázky: 270-NP00187
Město: Toužim
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 645 m2
Plocha pozemku: 4244 m2
Zastavěná plocha: 285 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 90

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor
RE/MAX Anděl 2
Ostrovského
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?