Prodej domu, 136 m2, Strojetice

4 950 000 czk / za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
Prodej domu, 136 m2, Strojetice G

Prodej rodinného domu, 136 m2, Strojetice

Klid. To je to první, co vás napadne při příjezdu do této malebné středočeské vesničky. Připočtete-li k tomu umístění domu na konci ulice v klidu a zeleni, dobrou dojezdovou vzdálenost od větších měst v okolí i od hlavního města, vaší pohodové rekreaci ani trvalému bydlení již nic nemusí stát v cestě. Děti si mohou bezstarostně hrát na velké zahradě nebo na dětském hřišti v blízkosti domu. Pro sportovce je zde velké multifunkční hřiště a napojení na cyklostezky. Uprostřed obce se nachází krásný udržovaný rybník s možností posezení. A komu by byl rybník málo, určitě ocení vodní nádrž Švihov vzdálenou jen pár kilometrů či nádrž Trnávka s možností koupání.
Dům o užitné ploše 136 m2 a dispozici 4+1 se nachází na pozemku o celkové rozloze 1292 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj (21,6 m2), kuchyně (14,3 m2), ložnice (14,6 m2), koupelna (4,5 m2), samostatné WC, technická místnost. V prvním patře naleznete dvě ložnice (10,5 m2 a 14,2 m2, průchozí) a volný půdní prostor (23 m2). U domu se dále nachází krytá pergola s posezením. Na zahradě je k dispozici starší zastřešený bazén. Kutilové či ti z vás, kdo byste rádi spojili bydlení s podnikáním, jistě oceníte přidružený velký objekt dílny/garáže.
Dům je napojen na vlastní studnu, septik. Vytýpěn je elektrokotlem Protherm s přidruženým kotlem na tuhá paliva. Střešní krytina je keramická pálená taška. Okna jsou plastová, dvojskla.
Dům je v původním stavu a vyžaduje částečnou rekonstrukci. Kompletní technická inspekce vypracovaná nezávislým architektem je k dispozici.

Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme se na vás moc těšit na prohlídce.
Číslo zakázky: 205-NP07340
Město: Strojetice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 1292 m2
Zastavěná plocha: 124 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marie Jenišová

Jenišová Marie
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 739 486 487

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?