Prodej domu, 251 m2, Štíhlice

9 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 251 m2, Štíhlice

Nabízíme vám útulný rodinný dům s dispozicí 3+kk (86 m²), prosluněnou terasou a velkorysou hobby dílnou / garáží (84 m²) v klidné lokalitě.
Dále dům nabízí patro, které je připraveno k dokončení podle vašich představ. O teplo se stará krb, který rozvádí teplo do všech místností. Dům disponuje i elektro kotlem a okna mají trojskla. Ta to kombinace umožní maximální úspory na spotřebě energie.
Centrem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem (včetně spotřebičů) a dvěma vstupy na terasu. Na patře se nachází dva samostatné pokoje, koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly, dále je zde samostatné WC a technická místnost s přípojkou na pračku. V předsíni se nachází schodiště vedoucí do patra.
Prostorná dílna sloužila jako zázemí pro truhlárnu. Dům je připojen na obecní kanalizaci a vodovod. Na pozemku je jimka o 8m³, kterou je možné po úpravě využít jako retenční nádrž s využitím užitkové vody za účelem zavlažování. Následně vzniká úspora vody z vodovodního řádu.
Štíhlice jsou menší obcí ležící v okrese Kolín asi 10 km jihozápadně od města Český Brod a zhruba 15 km od okraje Prahy. V místě se nachází Obecní úřad, obchod s potravinami, restaurace a dětské hřiště. Kompletní občanská vybavenost se nachází v nedalekém Mukařově či Českém Brodě. Nespornou výhodou a příjemným zpestřením je nedaleký les, který nabízí dostatečný prostor pro relaxaci, sport či procházky.
Dopravní dostupnost - linkový autobus Mukařov - Český Brod.
Zvu Vás na prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP07028
Město: Štíhlice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 251 m2
Plocha pozemku: 773 m2
Zastavěná plocha: 208 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lukáš Helešic

Helešic Lukáš


 
Tel. na makléře:
+420 774 956 705

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?