Prodej domu, 136 m2, Pyšely

7 895 000 czk / za nemovitost
Uvedena je minimální požadovaná kupní cena. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce. Kompletní realitní, právní a finanční servis zajištěn.
Prodej domu, 136 m2, Pyšely B

Prodej rodinného domu, 136 m2, Pyšely

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi novostavbu moderního rodinného domu ve fázi uzavřené hrubé stavby (s okny, dveřmi, izolacemi a střešní krytinou), v městské části Zaječice města Pyšely, nedaleko Senohrab a Mnichovic na Benešovsku. Prostorný jednopodlažní dům, navržený architektem, je velmi dobře situován na rozlehlém, téměř rovinatém pozemku o výměře 1.174 m2, a je orientován hlavními obytnými místnostmi a budoucí terasou směrem do zahrady a k jihu.

Komfortně pojatý rodinný dům o dispozici 6+kk se 2 koupelnami a šatnou navrhl Ing. arch. Jiří Kopecký, a může se stát skvělým domovem pro početnější rodinu. Koncepce návrhu situovala všechny místnosti domu do jediného podlaží, které má osvědčený půdorys ve tvaru L a sedlovou střechu s mírným sklonem. Dům je vhodně umístěn blíže k severní hranici pozemku. Do prostoru severovýchodně za domem je navržen vjezd automobilem z obecní komunikace, parkovací stání a vstup do domu. Naopak obývací pokoj a 3 další pokoje mají okna orientovaná směrem na zahradu a na jih, ke slunci. Budoucí terasa je přístupná z obývacího pokoje a přilehlé hlavní ložnice, a navazuje na ni rozlehlá zahrada, kde byly zatím provedeny jen základní terénní úpravy, a která čeká na své naplánování a dokončení.

Prohlídky nemovitosti se budou konat formou organizovaného prohlídkového dne v sobotu 15. ledna, v době od 10:00 do 15:00 h. Konkrétní čas prohlídky je třeba si rezervovat předem. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce metodou jednokolové nabídkové aukce RE/MAX. Bližší informace o způsobu prodeje žádejte u odpovědného makléře.

Jedná se o kvalitní zděnou stavbu ze systému Ytong na betonové základové desce, s dřevěným krokvovým krovem a střešní krytinou z tmavě šedého plechu Lindab. Pro fasádu byla architektem navržena bílá omítka v kombinaci s kamenným šedým obkladem. Plastová okna a vstupní dveře s dvojitým izolačním zasklením jsou vkusně provedena rovněž v tmavě šedé barvě. Zpevněné plochy kolem domu (terasa, příjezdová a parkovací plocha) nejsou zatím vybudované. Oplocení na východní hranici pozemku bude třeba doplnit a opatřit vjezdovými vraty. Do severovýchodního rohu pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (elektřina, zemní plyn) a přípojka k obecní kanalizaci. Obecní vodovodní řad s možností napojení vede při hranici pozemku.

Lokalita má klidný venkovský charakter, a je vhodná pro aktivní rodinu s návštěvami a možností vlastní dopravy do okolních měst či do Prahy. Dostupnost automobilem je otázkou pouhých 20 minut od hranice hlavního města díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 v Mirošovicích. Stále modernější alternativou je spojení vlakem, nejbližší železniční stanice se nachází ve 2 km vzdálených Senohrabech dostupných lokální autobusovou linkou.

V blízkém okolí se kromě pěkné přírody a smíšených lesů nachází i mnoho zajímavých míst, jejichž výběr je uveden ve fotogalerii této nabídky (koňská Farma Zaječice, Plovárna s přívozem Senohraby, Golf Club Pyšely, zřícenina hradu Zlenice aj.)
Číslo zakázky: 205-NP07552
Den otevřených dveří: 15.01.22 10:00 - 15.01.22 15:00
Město: Pyšely
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 1174 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 31

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?