Prodej domu, 643 m2, Příbram

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty
Prodej domu, 643 m2, Příbram G

Prodej , 643 m2, Příbram

V centru historického hornického města Příbram Vám chceme představit rodinný dům již po započaté rekonstrukci. Nemovitost má skvěle řešené dispozice s přístupem z hlavní chodby a lze je využít variabilním způsobem.
Můžete si zde například vybudovat své vlastní bydlení s vlastní terasou a zbylou část domu výhodně pronajímat, nebo celý dům mít čistě pro investiční záměr.

K nárožnímu domu je připravena projektová studie, která počítá až s 9 samostatnými bytovými jednotkami.
Aktuální prohlášení vlastníka vymezuje v domě celkem 3 bytové jednotky a 2 nebytové prostory.
Celková podlahová plocha nadzemních podlaží skýtá 643 m2 + 50 m2 zeleně a 15 m2 terasy.

Bytové jednotky jsou aktuálně rozděleny takto: byt č. 1 o velikosti 15,8 m2, byt č. 2 o rozměru 42,6 m2 a nadstandartní byt č.3 o celkové podlahové ploše 99 m2. Celkově v domě najdete 4 funkční koupelny.
V podkroví Vás příjemně překvapí příjemný prostor a celkem 177 m2 k dalšímu využití.

Celý dům je plně podsklepen nádherným klenbovým stropem, který jistě potěší nejen pohledem. O sklepení lze také přemýšlet jako o prostoru k podnikání např. restaurace, či vinného sklípku.
Zajímavostí tohoto rodinného domu je nejen jeho variabilita a možnosti různého druhu podnikání, ale bezesporu i jeho lokalita. V samotném centru Příbrami jste doslova za pár minut. Veškerá občanská vybavenost města i kouzlo Brdských lesů v okolí máte na dosah ruky.

Zastavěná plocha a nádvoří 296 m2 a celková užitná plocha se počítá přibližně 400 m2. Dům je ze smíšeného zdiva, v patře a podkroví je cihelný, sklep i částečně kamenný. Dům pokračuje v započaté rekonstrukci od roku 2019 – elektřina v mědi, odpady, odizolování venkovních částí domu, opravené interiéry i fasáda.
Vstup do domu je možný z ulice Klaudova a to jak do bytových, tak i nebytových prostor. Přesná dispozice všech aktuálních i budoucích prostor je patrná z přiložených výkresů v inzerci. Parkování je v ulici před domem.
Dům je napojen na novou přípojku vodovodu, kanalizace, elektřiny a datové rozvody. Je možné dodělat napojení na plyn (je v ulici).
Rekonstrukce domu proběhla v letech 2016 až 2019. Vytápění jednotlivých prostor je řešeno buď ústředním, nebo lokálním elektrickým vytápěním, ohřev TUV zajišťuje také elektřina (3x bojler, 1x průtokový ohřívač).
Bližší informace Vám rád osobně poskytnu a zodpovím na Vaše dotazy.
Číslo zakázky: 020-NP06382
Město: Příbram
Ulice: Klaudova
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 643 m2
Plocha pozemku: 296 m2
Zastavěná plocha: 296 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?