Prodej domu, 350 m2, Praha 4 - Podolí

29 900 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje odměnu RK, právní servis a vyřízení hypotečního úvěru.

Prodej vily, 350 m2, Praha

Stylová, nadčasová a elegantní vila, která si uchovává noblesu první republiky… to je dům v pražském Podolí, který si zamilujete!

Čtyřpodlažní vila se nachází na atraktivním místě s obrovským potenciálem. Nabízí se zde široké využití – bydlení pro rodinu nebo pro vícegenerační bydlení, alternativa rezidenční rodinné vily v kombinaci s prostory ke komerčnímu využití, firemní sídlo, využití pouze pro komerční účely, atd. Vzhledem k charakteru okolní zástavby je zajímavou možností i rozšíření stávající stavby a vybudování několika dalších bytových jednotek.

Autorem této nádherné stavby z r. 1930 je známý český stavitel a architekt Václav Šindelář (navrhl i budovu Branického divadla, byl zakladatelem vilové čtvrti Dobeška, atd.)

V současnosti je vila v téměř původním stavu, tedy ve stavu před kompletní rekonstrukcí. V minulosti zde naštěstí neproběhly žádné rozsáhlé nekvalitní a necitlivé stavební zásahy.

V prostorném a členitém suterénu je mj. byt pro zahradníka, garáž, fotokomora, atd. V přízemí a v 1. patře jsou shodně velké bytové jednotky o dispozici 3+1 s lodžií, každá cca 77 m2. V podkroví je z původního atelieru vybudovaná další byt. jednotka. Jednotlivá podlaží spojuje krásné centrální schodiště. Takové dnes už málokde uvidíte. Příjemnou a zajímavou atmosféru celého domu dotváří nejen množství zachovalých interiérových prvků, např. špaletová okna, parkety, interiérové dveře, atd., ale i stále upravovaná a udržovaná zahrada se vzrostlými stromy.

(Vizualizace ve fotogalerii nabízejí možné vnitřní řešení jednotlivých místností.)

Pro bližší informace a pro prohlídku této zajímavé nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.
Číslo zakázky: 205-NP07440
Město: Praha 4 - Podolí
Ulice: Dvorecká
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 720 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Gondeková

Gondeková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 433 370

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?