Prodej domu, 128 m2, Postřižín

9 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 128 m2, Postřižín C

Prodej rodinného domu, 128 m2, Postřižín

Nabízíme pěkný, moderní, dvoupodlažní, řadový, krajní RD o velikosti 4+kk, 112 m2, s pozemkem 388 m2, jehož součástí je zastřešená venkovní terasa (28 m2) a parkovací plocha před domem (40 m2).

Prohlídkový den: 10.1. a 12.1., volejte nebo pište pro dohodnutí termínu.
Významným plusem je energetická bilance stavby díky zateplení a vytápění. Zatepleno je fasádním polystyrenem tl. 150 mm a vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo s teplovodním systémem vytápění do podlah v obou patrech domu a přípravou teplé vody. Náklady jsou díky tomu podstatně nižší než při vytápění elektřinou. Jen připomínáme, že v této části obce není plyn zaveden.

Interiéry: Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní (44 m2), jídelna, chodba a koupelna. V horním patře jsou 3 pokoje a velká koupelna. V kuchyni je nainstalovaná pěkná moderní linka vyrobená na míru, s mnoha úložnými prostory a vybavena všemi standardně používanými spotřebiči.

Pozemek a zahrada: Z přízemní části domu se dá volně vyjít francouzskými dveřmi přímo na zahradu skrze venkovní terasu, která je zastřešena pergolou. Vzhledem k tomu, že se jedná o krajní objekt, je zahrada větší než mají vnitřní řadové domy a nespornou výhodou je, že je možné na ni dojet autem a vyložit nakoupené potřeby. Pozemek je oplocen a vizuálně oddělen od sousedních ploch.

Pro informaci uvádíme, že náklady na teplo a ohřev vody jsou díky TČ velmi příznivé, a to cca 12 tis. Kč ročně, přičemž dům obývají pravidelně 2 dospělí a 2 děti.

Rodinný dům je ve velmi dobrém technickém stavu. K bydlení nevyžaduje žádné další nutné investice. Za specifických podmínek je zde možnost převzetí hypotéky za výhodných úrokových podmínek.
Číslo zakázky: 061-NP02195
Město: Postřižín
Ulice: Dřínovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 388 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan
RE/MAX 4 You II
Sokolovská
19000 Praha 9 - Vysočany
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?