Prodej domu, 230 m2, Opočno

11 150 000 czk / za nemovitost
Kupní cena včetně provize a právních služeb. S financováním Vám rádi pomůžeme.
Prodej domu, 230 m2, Opočno G

Prodej vily, 230 m2, Opočno

Secesní vila z roku 1923 prověřená časem se stále využívanou kamennou studnou, a po komplexní rekonstrukci, oslaví v příštím roce 100. výročí a právě Vy můžete být u toho. Z kouzelného podkroví se můžete kochat pohledem na Orlické hory. Díky komplexní rekonstrukci od roku 2016 do 2022 tj. výměna střešní krytiny, zateplení pláště i střechy, instalace vakuových oken, balkónu i původního členění stavby můžete užívat všechna podlaží včetně sklepa, která díky záměru předchozího vlastníka založení vinárny s toaletou a současného vlastníka úpravy na posilovnu, tak i ve sklepě najdete sociální zařízení, kde můžete vytvořit třeba čekárnu, nebo oddychové místo. V přízemí i 1. patře je aktuálně kuchyně, WC, koupelna, obývací pokoj a ložnice. Podkroví je vytápěno a připraveno třeba pro Váš ateliér. V hale na úrovni horního podlaží zůstane stezka pro kočky a rovněž v prvním poschodí bude ponechán nábytek. Ekonomická situace preferuje vytápění dřevem, proto díky lásce, současný majitel vytápí 1. patro a podkroví automatickou oboustrannou krbovou vložkou s termoregulací a tepelným rozvodem do radiátorů.
Jestli máte rádi uklidňující záři plamene při práci, v přízemí můžete mít kancelář s krbovými kamny, kterými je v současnosti přízemí vytápěno. Předchozí majitel používal k vytápění Wafky, díky kterým po celém domě jsou rozvody jak na 220 V, tak 400 V.
Nemovitost je typově a stylisticky vhodná pro právníky, lékaře, stomatology a jiné zájemce od vybraných profesí, kteří chtějí mít svou ordinaci, čekárnu, kancelář a RD v jednom. Případně ubytování zaměstnanců pro větší korporace.
3 parkovací stání u domu, tak velká možnost parkování na ulici, k Vám bude lákat lidi ze širokého okolí a také autobusová zastávka téměř u domu.
Dům je prosluněný po celý den, na zahradě je rovněž celodenně prosluněné místo, kde budete moci umístit bazén a vodu čerpat jak ze studny, tak z vodovodu. Z venku máte přístupný vývod vody na hadici, tak zásuvky na 220 V a 400V pro sekačku, elektrický gril, stroje apod.. Zásuvky v budově jsou rozděleny na denní a noční proud. Internetové připojení a on-line TV včetně pokrytí Wi-fI celé vily a pozemku je zde samozřejmostí.
Kupujete nejen kvalitní zrekonstruovanou nemovitost, ale také nemovitost prověřenou časem.

Kulturní vyžití města Opočna a historických památek v samotném srdci Opočna i jeho okolí Vás jistě budou po další roky naplňovat.

Nábytek v prvním patře zůstává v aktuálním stavu mimo manželské postele a rostlin, tj. možné k nastěhování. V přízemí zůstane krb a kuchyňská linka.

Ve sklepě je možné umístit krbová kamna pro vytopení. Osvětlení v domě i venku je na pohybová čidla. Vlastní studna o hloubce 18 m. Základy budovy jsou cca 1 m pod podlahou sklepa. Plyn na hranici pozemku. Záložní zdroj na 220 V.

PENB aktuálního stavu bude po ukončení rekonstrukce.

Se způsobem financování Vám rádi poradíme.

Prodej nejlepší nabídce.
Číslo zakázky: 077-NP04974
Město: Opočno
Ulice: Družstevní
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 610 m2
Zastavěná plocha: 187 m2
Plocha zahrady: 610 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Rok rekonstrukce: 2022
Garáž: Ano (30 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové, Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový rozvod, Rozvod studené a teplé vody
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (4 m2)
Lodžie: Ne
Sklep: 43

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Vysoglad

Vysoglad Pavel
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 608 519 267

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?