Prodej domu, 210 m2, Nové Strašecí

5 500 000 czk / za nemovitost
Včetně provize RK, právního servisu a advokátní úschovy.
Prodej domu, 210 m2, Nové Strašecí G

Prodej rodinného domu, 210 m2, Nové Strašecí

Hledáte výjimečnou lokalitu pro svůj nový domov v útulném městě s kompletní občanskou vybaveností a zároveň v příjemné dojezdové vzdálenosti do Prahy?
Nebo Vás spíše osloví zajímavá investiční příležitost a zároveň účinný nástroj proti inflaci?

Dovoluji si Vám tedy nabídnout rodinný dům v Novém Strašecí, který skýtá různé varianty budoucího využití…
Možná se rozhodnete ponechat stávající dispozici domu a více, či méně zásadní rekonstrukcí jej upravíte dle svých představ.
Nebo zvolíte zásadní změnu, provedete demolici stávající nemovitosti a naplno vytěžíte z potenciálu nádherné lokality, prostorné zahrady se vzrostlými stromy a postavíte si rodinný dům, či jinou stavbu, dle poměrně širokých možností územního plánu...

Dům o podlahové ploše 210 m2 se nachází na parcelách o celkové rozloze 948 m2. Dále je zde spoluvlastnictví pozemku, coby přístupové (aktuálně nevyužívané) cesty k severní části pozemku (zahrady). V přízemí rodinného domu se nyní nachází prostorný obývací pokoj s krbem, dále pak 2 větší technické místnosti, sklad, kotelna a garáž pro 1 osobní vůz. V 1. patře jsou k dispozici 3 místnosti, kuchyně, koupelna a samostatné WC. Do domu je možné vstoupit přes garáž, či obývací pokoj v přízemí, nebo přes prostornou verandu v 1. patře.

Významnou devizou této nemovitosti je nejen velká zahrada, ale i naprosto skvělá lokalita, která je dle připravovaného nového ÚP města koncipována jako druhé, klidné centrum města s plánovanou výstavbou školky, případně restaurace.

Dle aktuálního územního plánu je pro plochy, kde se tato nemovitost nachází, definováno PŘEVAŽUJÍCÍ využití, coby pozemky pro bydlení v rodinných domech se zahradami. PŘÍPUSTNÉ jsou však i stavby ubytovacího zařízení, penziony. PODMÍNĚNĚ PŘÍPUSTNÉ využití: bytové domy; stavby občanského vybavení (např. pečovatelské domy, apod.); stavby a zařízení pro maloobchodní a stravovací služby; stavby a zařízení pro nerušící výrobu, servis a služby do 450 m2 zastavěné plochy; stavby a zařízení péče o děti, školská zařízení, atd. Podmínkou prostorového uspořádání a základní podmínkou ochrany krajinného rázu je výšková hladina zástavby rodinných domů, která nesmí překročit 2 nadzemní podlaží + podkroví; v ostatních případech výšková hladina zástavby nesmí překročit 4 nadzemní podlaží + podkroví (případně ustupující podlaží).

Která varianta využití Vás láká více? Přijďte se finálně rozhodnout a přesvědčit o této skvělé příležitosti přímo na místo…

Pro více informací a termíny prohlídek mě neváhejte kontaktovat.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
Číslo zakázky: 020-NP06371
Město: Nové Strašecí
Ulice: Buková
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 210 m2
Plocha pozemku: 948 m2
Zastavěná plocha: 108 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový rozvod
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Maria Staňková

Staňková Dana Maria
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 723 205 555

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?