Prodej domu, 350 m2, Nebovidy

15 999 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 350 m2, Nebovidy B

Prodej vily, 350 m2, Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Nebo hledáte vícegenerační dům pro velkou rodinu? Máte rádi společnost a jedinečnost?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání.
Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí.
Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy většina je hotova a nyní je před novým majitelem možnost volby vybavovacích předmětů jako dlažba, obklady atd..
Do domu vstupujeme přes vnitřní nádvoří. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně rozdělená na 3 bytové jednotky, které na sebe navazují. Aktuální možné rozdělení jednotek je 2+1, 2+kk a 4+kk. Všechny mají samostatné sociální zařízení a vstupy.
Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění.
Dům má také může mít původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness nebo vinný sklep pro až 100 osob. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv.
Objekt je v průběžné výstavbě, takže každým týdnem jsou hotové další interiérové a exteriérové prvky.
Dům se nachází v rekreační lokalitě na okraji chráněné krajinné oblasti Bobrava, kdy vjezd na cyklotrasu Bobrava je přímo za domem. Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem.
Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.
Číslo zakázky: 268-NP00798
Město: Nebovidy
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 363 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Franc

Franc Ondřej
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 724 689 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?