Prodej domu, 550 m2, Nebovidy

34 999 999 czk / za nemovitost
Prodej domu, 550 m2, Nebovidy G

Prodej vily, 550 m2, Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Nebo hledáte vícegenerační dům pro velkou rodinu? Máte rádi společnost a jedinečnost?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání.
Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí. Nachází se na pozemku o rozloze více než 1000 m2, z čehož je 450 m2 samostatná zahrada a 550 m2 je zastavěná plocha a dvůr.
Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy jedno z křídel je ve fázi hrubé stavby, zbytek už je částečně dostaven.
Do domu vstupujeme přes vnitřní nádvoří. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně na sebe navazuje 5, v případě potřeby až 7 oddělených celků se samostatným sociálním zázemím a kuchyněmi.
Dům má také původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness nebo vinný sklep pro skupiny až 100 osob. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv.
Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění.
Objekt je v průběžné výstavbě, takže každým týdnem jsou hotové další interiérové a exteriérové prvky.
Parkování je připraveno z obou stran objektu včetně vstupu na pozemek. V zadní části objektu je vybudován nový vjezd s šířkou 6 metrů.
V případě potřeby je možné tento dům rozdělit na 2 samostatné domy, kdy jeden by měl nádvoří a druhý disponoval zahradou.
Dům se nachází v rekreační lokalitě na okraji chráněné krajinné oblasti Bobrava, kdy vjezd na cyklotrasu Bobrava je přímo za domem. Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem.
Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.
Číslo zakázky: 268-NP00593
Město: Nebovidy
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 550 m2
Plocha pozemku: 1048 m2
Zastavěná plocha: 550 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Franc

Franc Ondřej
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 724 689 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?