Prodej domu, 127 m2, Mnichovice

10 900 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 127 m2, Mnichovice G

Prodej rodinného domu, 127 m2, Mnichovice

Nabízíme exkluzivně k prodeji novostavbu rodinného domu s užitnou plochou 127 m2 a pozemkem 1053 m2. Dům se prodává ve stavu před dokončením, které si noví majitelé mohou udělat podle svých představ.

Centrem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, propojený s terasou a se zahradou velkým francouzským oknem. V obývacím pokoji můžete také posedět u krbu a užívat si výhled do lesa, který sousedí přímo se zahradou. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk, se dvěma koupelnami, dvěma šatnami, sklepem a technickou místností. Na pozemku jsou 2 studny, jedna jako zdroj pitné vody a druhá jako zdroj užitkové vody pro zahradu. Odpadní voda je řešena septikem. Na pozemku altán, zahradní domek, starý skleník. Na pozemku se nachází několik vzrostlých ovocných stromů a okrasných keřů. Ze zahrady se dá vyjít zadní brankou přímo do lesa.

Dům se nachází v lokalitě Mnichovice - Vráž, která je původně chatovou oblastí a nyní již převažují nově postavené rodinné domky obydlené celoročně. Dopravní dostupnost je 5 min autem do Stránčic na D1 směr Praha . Výhodou místa je vlakové spojení z Mnichovic do centra Prahy - na Hlavní nádraží. V Mnichovicích je veškerá občanská vybavenost: škola, školky, kroužky, lékař, obchody, restaurace, kulturní a sportovní vyžití a mnoho dalšího.
Pokud vás nemovitost zaujala, kontaktujte mne pro domluvení prohlídky nebo další informace.
Číslo zakázky: 205-NP07651
Město: Mnichovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 1053 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Karlachová

Karlachová Jana
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 606 792 574

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?