Prodej domu, 160 m2, Malešovice

12 790 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního a poprodejního servisu. Provizi naší RK nehradíte.
Prodej domu, 160 m2, Malešovice C

Prodej rodinného domu, 160 m2, Malešovice

Hledáte prostorné bydlení pro Vaši rodinu a rozhodli jste se pro dům? Je pro Vás důležitá příjemná lokalita s dobrou dostupností Brna a dalších menších měst s kompletní občanskou vybaveností? Hledáte hotový a vyzkoušený dům s garáží, dostatečným prostorem k seberealizaci i odpočinku a hotovou zahradou jen se nastěhovat? Potom nabídka tohoto pěkného a prostorného domu může být právě pro Vás!

Přízemní rodinný dům se nachází v okrajové a klidné části Malešovic a byl zkolaudovaný v roce 2016. Je postaven na velkorysém pozemku o celkové rozloze 1.305 m2.
Jeho dispozice je 4+kk s dvoj-garáží. Je tvořena v první řadě zádveřím, ze kterého projdete do technické místnosti, z praktických důvodů oddělené od obytné části s dveřmi také do garáže o celkové ploše 36 m2. Ze zádveří vstoupíme dále do chodby, odkud vejdeme doleva do rozlehlého obývacího pokoje, na který navazuje jídelní kout a samotná oddělená a prostorná kuchyň.
Celý prostor je prosvětlený velkými okny a doplněný prvky zpříjemňujícími celý prostor. Ať funkčním krbem s krbovou vložkou, kvarcitovými obklady stěn tak vyvýšeným stropem s přiznanými trámy. Z obývacího pokoje projdeme zásuvnými francouzskými dveřmi na zastřešenou terasu.
No a jdeme dále. Chodbou se také dostanete do pravé části domu, kde je ložnice s dveřmi na zahradu a dvěma samostatnými šatnami. Pracovna/pokoj je taktéž se vstupem na zahradu. Dětský pokojíček s oknem na západní stranu zajistí nejen chládek ale hlavně nerušený spánek při večerních posezeních na terase. Dále zde najdeme velmi podařenou koupelnu, ve které světlovod zajistí přes den velmi příjemné osvětlení a nakonec samostatné WC.
Kuchyň je samozřejmě vybavena vestavěnými spotřebiči. Zahrada je na léto připravená, posuďte sami. Závlahový systém je napojený na vlastní studnu.

Technická místnost kromě zázemí pro prádelnu je vybavena plynovým kondenzačním kotlem, elektrickým bojlerem a rozvodnou skříní pro podlahové vytápění. V domě jsou provedeny rozvody EZS pro instalaci čidel a detektorů úniku plynu a kouře. Na oknech jsou instalované pod-omítkové předokenní rolety s el. pohonem. Na vodovodním řádu je instalována úpravna vody k udržení potřebné kvality jak pH tak tvrdosti.
Byly použity kvalitní materiály přes zdivo, konstrukční prvky, zateplení obvodových stěn a stropu, okna, dveře, vrata, dlažba, vinyl, sanitární vybavení, předokenní rolety až po kuchyň. Všechny informace Vám rád dodatečně poskytnu.

Shrnutí: Inž. sítě tedy veškeré, plyn, elektřina, voda, kanalizace. Topení v celém domě je podlahové regulovatelné zvlášť pro každou místnost. Voda ze studny je přivedena také do domu s možností zapojení do okruhu.

Umístění domu je v části nové zástavby rodinných domů na okraji Malešovic a i přesto Vám tato poloha umožní do 10 minut dojít pěšky do obchodu, na autobus, do MŠ, na poštu, na obecní úřad atd. Projděte si také virtuální prohlídku domu.

Zavolejte mi prosím pro rezervaci termínu, třeba právě Vašeho nového domova.
Srdečně Vás zvu na prohlídku.
Číslo zakázky: 077-NP05101
Město: Malešovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 1305 m2
Zastavěná plocha: 207 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ano (30 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Jiné
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Rozvod studené a teplé vody
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 25

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?