Prodej domu, 345 m2, Litoměřice

10 300 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 345 m2, Litoměřice G

Prodej rodinného domu, 345 m2, Litoměřice

Jak již nadpis napovídá, jedná se o atypický dům, který nabízí jak pro investory, firmy, tak početnou rodinu, komfortní prostory přímo v centru Litoměřic. Dvě podlaží a podkroví o výměře 345 m2 skýtají rozličné možnosti: 1.NP je momentálně dobře uzpůsobeno jako místo pro komerční prostory, kanceláře, showroom, či pro firmu s menší výrobou. Dohromady s 2.NP pak budova může sloužit k administraci jedné velké firmy. Pokud by však toto nebylo Vaším záměrem, horní část budovy můžete využít pro své bydlení s rodinou, či prostory přebudovat na 2 samostatné bytové jednotky. Nebo si jednoduše ke svému bydlení uzpůsobit celou budovu. Ohledně dispozičního řešení doporučuji shlédnout 3D virtuální prohlídku, či se rovnou domluvit na prohlídku.
Do domu je zavedena elektřina, voda dálkovým vodovodem, a vytápění zajišťuje plynový kotel. Dům je podsklepený a bezplatné parkování je možné před domem.
V docházkové vzdálenosti naleznete vše potřebné: potraviny, smíšené zboží, MŠ, ZŠ a SŠ, poštu, hřiště, ordinaci praktického lékaře, drogerii, lékárnu a řadu restaurací a kaváren (např. oblíbená kavárna Káva s parou jen 4 minuty chůze od domu). Rodinu pak jistě potěší i procházky po historickém centru Litoměřic, které můžete zahájit na Mírovém náměstí prohlídkou okolních domů, muzea s historickým sklepením a několika galerií. Vinařské tradice města pak připomíná litoměřický gotický hrad s interaktivní expozicí českého vinařství. Na jižní straně centra zvou k procházce také hradební parkány, zčásti osázené vinnou révou, z nichž se otvírá pěkný výhled na biskupskou rezidenci s katedrálou sv. Štěpána na Dómském pahorku a na panorama Českého středohoří s hradem Hazmburkem a památnou horou Říp.
Pokud Vás tato všestranně uchopitelná nabídka zaujala, neváhejte se na mě obrátit. Rád zodpovím Vaše dotazy, a můžeme se domluvit na prohlídku.
Číslo zakázky: 024-NP05222
Město: Litoměřice
Ulice: Jarošova
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 345 m2
Plocha pozemku: 259 m2
Zastavěná plocha: 259 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Silnice, MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?