Prodej domu, 186 m2, Lipov

3 400 000 czk / za nemovitost
vč. provize RK
Prodej domu, 186 m2, Lipov G

Prodej rodinného domu, 186 m2, Lipov

Hledáte nemovitost, ve které budete moci bydlet a zároveň si ji budete rekonstruovat k obrazu svému? Možná právě pro Vás by mohla být tato nabídka. Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi stavbu občanské vybavenosti v obci Lipov na jižní Moravě. Stavba leží na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 561 m2 a pochází z druhé poloviny 30. let minulého století. V dnešní době je zde zaběhnutá místní hospoda, nazvaná jako Hospoda na Rožku. Objekt má momentálně dvě garáže o celkové výměře 38 m2, dva sklepy o výměře zhruba 13 m2, dvůr s posezením o výměře 135 m2, bytový prostor o celkové výměře přibližně 62 m2 s dispozicí 2+kk, prostory hospody o výměře 82 m2 s kapacitou 40 míst k sezení a sklad o výměře 31 m2. Stavba je napojena na veškeré inženýrské sítě. O teplo objektu a teplou vodu se stará plynový kotel a bojler s umístěním ve sklepě.

Dle platného územního plánu města Lipov se stavba nachází v plochách smíšených a obytných vesnických. V minulosti byla stavba vedena jako rodinný dům. Nový majitel si bude moci stavbu přestavět k tomuto účelu znovu. Momentální vedení stavby jako občanská vybavenost poskytuje velkou variabilitu momentálního využití. Budete mít možnost využít objekt k samotnému podnikání, kombinaci podnikání a bydlení nebo můžete objekt přestavět pouze k bydlení.

Obec Lipov se nachází v blízkosti Veselí nad Moravou a města Strážnice. Situována je na Slovácku v jeho subregionu Horňácka. Umístěním leží obec na úpatí Bílých Karpat pod Velkou Javořinou na moravsko-slovenském pomezí. Tato oblast nabízí mnoho kulturních akcí. Turisticky je zde vhodná poloha vzhledem k blízkosti např. národní přírodní rezervace Čertoryje, Velké Javořiny, skanzenu ve Strážnici, větrného mlýnu v Kuželově a mnoho dalšího. Přímo obec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Najdete zde školu a školku, obchod s potravinami, lékaře, poštu, koupaliště a dopravní spojení pomocí autobusu a vlaku.

Financování: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Energetický štítek zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu – G.

Pokud uvažujete o bydlení v této lokalitě, tak se mi neváhejte ozvat a dozvíte se více podrobností.

Petr Buček, Váš osobní realitní makléř.
Číslo zakázky: 268-NP01163
Město: Lipov
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 186 m2
Plocha pozemku: 561 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Buček

Buček Petr
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 602 661 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?