Prodej domu, 506 m2, Kyšice

3 789 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 506 m2, Kyšice G

Prodej rodinného domu, 506 m2, Kyšice

Sháníte nemovitost v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Plzně? Hledáte chalupu nebo rodinný dům? Nabízí se zde obojí - jak možnost užívání v momentálním stavu, tak rekonstrukce dle vlastních představ pro vytvoření svého vysněného domova. Celková plocha pozemku 759 m2 je tvořena zastavěnou plochou (506 m2) a zahradou o velikosti 253 m2. Pozemek je rovinatý a nachází se v památkové zóně, stejně tak je do ni dle památkářů zahrnuta i budova - nejedná se však o žádné rozsáhlé požadavky na parametry, pro Vás by to v případě rekonstrukce znamenalo nutnost zachovat pouze půdorys domu, velikost oken, tvar střechy a střešní krytinu (pálená taška), s čímž se dá krásně pracovat. Dům má zajištěno vše potřebné - je napojen na veřejnou kanalizaci, voda je do objektu rozvedena z vlastní studny, vytápění zajištěno kamny na tuhá paliva (popřípadě elektrickým přímotopem) a ohřev vody zajištěn elektrickým bojlerem. Dům je podsklepený, což umožňuje celoroční uskladnění ovoce, zeleniny a vína apod. Na pozemku se také nachází malá dřevěná kůlna pro uskladnění např. zahradního náčiní apod., u které se nabízí i menší venkovní posezení
Dům je dispozičně jako 3kk - vstup je tvořen chodbou, ze které se dostaneme do prvního pokoje (ložnice), koupelny s vanou a obýváku s kuchyňskou linkou, ze kterého se dále dostaneme ještě do druhé ložnice. Také je možno využít podkroví domu pro další místnosti. Možnost odkoupení vybavení.
Největším plusem této nemovitosti je klidná lokalita obce, která je obklopena množstvím lesů a polí, jen 20 minut chůze se nachází Ejpovické jezero. Zároveň máte ale výbornou dostupnost do Plzně - za 13 minut autem jste v jejím samém centru, kde naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Spojení do města zajišťují také linky autobusové dopravy.
Číslo zakázky: 024-NP05209
Město: Kyšice
Ulice: Hrádecká
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 506 m2
Plocha pozemku: 759 m2
Zastavěná plocha: 506 m2
Plocha zahrady: 253 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?