Prodej domu, 228 m2, Jaroslav

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty
Prodej domu, 228 m2, Jaroslav D

Prodej rodinného domu, 228 m2, Jaroslav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům v klidné části obce Jaroslav. K domu náleží velká garáž s prostorem pro dílnu a ještě jeden stavební objekt s garážovými vraty, který v tuto chvíli funguje jako zázemí pro firmu (garáž, kancelář, sociální zařízení). Přes silnici k nemovitosti patří další pozemky včetně stavebního pozemku, na kterém stojí chata ve vlastnictví třetí osoby.
Hlavní budova, tedy rodinný dům, má zastavěnou plochu 206 m2 a nabízí užitnou plochu 132 m2. Obytnou plochu je v budoucnu možno rozšířit o podkroví. Obvodové zdivo a čtyři nosné pilíře v půdoryse domu jsou zděné, ostatní vnitřní příčky jsou sádrokartonové s dvojitým záklopem a zvukovou izolací. Dům poskytuje majitelům veškerý komfort, prostorná kuchyně včetně jídelního koutu s přechodem do obývací části, ve které atmosféru umocňují krbová kamna. Majitelé ocení také komfort podlahového vytápění, které je rozděleno do třech samostatně regulovatelných sekcí. O vytápění se stará plynový kotel. Ohřev vody je zajištěn bojlerem. Na střeše rodinného domu jsou sluneční kolektory, kterými si můžete nejen vyrobit elektřinu pro sebe, ale i si zajímavě přivydělat odkupem energie do sítě. V domě je také zabezpečovací zařízení.
Prostorná zahrada Vám zajistí klid pro Vaši relaxaci na terase domu u obývacího pokoje nebo při využití bazénu (max. hloubka 1,8 m). Můžete využít také altánek u bazénu. Venku je možno využít ke grilování krb na terase nebo v altánku.
Druhý stavební objekt má zastavěnou plochu 66 m2 a je přístupný přes dálkově ovládanou vjezdovou bránu nebo přes zahradu rodinného domu. Jak již je uvedeno výše, slouží tento objekt jako zázemí pro firmu majitele, a poskytuje jedno kryté stání pod střechou a garážové stání pro větší dodávku, kancelářské prostory, sociální zařízení včetně sprchy. Tento objekt byl již postaven s možností přebudování na rodinný dům s dispozicí 2+1.
Objekt garáže s dálkově ovládanými vraty má zastavěnou plochu 54 m2.
Všechny objekty jsou napojeny na jeden vodoměr a elektroměr. Vytápění je jen v hlavní budově.
Na pozemcích je dostatek zeleně i vzrostlých stromů. Celková plocha všech pozemků je 3.523 m2, zastavěná plocha z toho činí 359 m2.
V případě zájmu Vám pomůžeme se získáním výhodného financování. Nemovitost bude prodána nejvýhodnější nabídce.
Číslo zakázky: 020-NP05875
Město: Jaroslav
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 228 m2
Plocha pozemku: 3523 m2
Zastavěná plocha: 359 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Voda: Dálkový rozvod
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Melichar

Melichar Pavel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 605 465 384

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?