Prodej domu, 362 m2, Hrobčice

3 649 000 czk / za nemovitost
Včetně provize RK, kompletního právního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce v aukci.
Prodej domu, 362 m2, Hrobčice G

Prodej rodinného domu, 362 m2, Hrobčice

K prodeji nabízíme vícegenerační rodinný dům, který se nachází v obci Hrobčice. Jeho celková užitná plocha je 362 m2, která je rozložena na tři podlaží a sklep. Přízemí má celkovou plochu 117 m2 o dispozici 3+1. První patro má celkovou plochu 123 m2 o dispozici 4+kk a druhé patro nabízí otevřený podkrovní byt o celkové ploše 95 m2. Prostorný sklep nabízí plochu o výměře 28 m2.
V domě byla provedena rekonstrukce v tomto rozsahu: nová střešní krytina z pálených tašek, plastová okna a dveře, zateplení a fasáda, rozvody elektřiny (měď), rozvod vody (plast v 2. a 3. podlaží), rozvod topného systému (1. podlaží podlahové vytápění, 2. a 3. podlaží rozvod v mědi a nové radiátory). Vytápění je v současné době odpojeno od kotle (pevná paliva), který je třeba instalovat.
Odpadní vody jsou svedeny do hloubkové kanalizace.
Celková plocha pozemku je 431 m2. Výborná dostupnost do okolních měst Bílina 4.5 Km, Most 15 km a Teplice 17 km tak nabízí pohodlné dojíždění za prací nebo do školy. V obci je i mateřská školka, pošta, skate park a dětské hřiště.
V obci vzniká nové "Polyfunkční komunitní centrum". Cílem projektu tak je vybudování víceúčelového zařízení, za účelem realizace sociálních, vzdělávacích, kulturních a rekreačních (volnočasových) aktivit.
Zástavba v obci je tvořena rodinnými a obytnými domy, kolem komunikací. Část tohoto území leží v Chráněné krajinné oblasti České středohoří, dobře dostupné po značených cyklostezkách. Jednou z cenných historických památek, je zde například původně románský kostel sv. Havla.

Celý dům si můžete projít pomocí virtuální prohlídky z pohodlí domova v tomto odkazu:
https://my.matterport.com/show/?m=jbFzStbh5Bb

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05287
Město: Hrobčice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 362 m2
Plocha pozemku: 431 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 486 405

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?