Prodej domu, 500 m2, Horšice

6 900 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 500 m2, Horšice G

Prodej rodinného domu, 1118 m2, Horšice

Přejete si dům exkluzivní, nízkonákladový, který splňuje ty nejmodernější standardy bydlení? Pak právě pro Vás je tato nabídka: historický mlýn po moderní rekonstrukci v roce 2017 stojící na ideálním pozemku o výměře 1118 m2. Dům se nachází v Horšicích u Přeštic. S ideální dojezdovou vzdáleností do Přeštic 7 km a do Plzně 24 km.

Koncepce domu byla vytvořená dle zakázkového projektu, kde je možnost stylově spojit bydlení s podnikáním. Pamatovalo se především na jeho funkčnost, bezpečnost a vlídnost k potřebám rodiny v něm. Má ohromující dispozice s podlahovou plochou cca (478 m2) viz půdorysy. Dokonalost přízemí domu umocňuje zakázkové schodiště z masivu-dubu a zakázková kuchyně s vestavěnými spotřebiči a barem s výčepem a barovým sezením. Přízemí domu je multifunkčního charakteru, lze využívat pro potřeby kulturních a jiných akcí viz foto.

Vytápění domu je zajištěno kombinací: ústřední topení elektřina(el. příkon topení 27kW s akumulační nádrží 500 litrů) / dřevo - "krb do vody". Voda je zajištěna vlastní vrtem. Odpadní vody jsou řešeny čističkou a následně přečištěné do kanalizace.

V rámci projektu bylo pamatováno i na drenáže na odvod vlhkosti okolo celého domu, veškeré obvodové zdivo podřezané a izolované proti zemní vlhkosti.

Střecha je zateplena jako krytina byla použita pálená taška Tondach.

Doporučuji osobní prohlídku, jedná se o výjimečný dům. S vyřízením hypotečního úvěru rád bezplatně pomohu s naším hypotečním makléřem.
Číslo zakázky: 003-N03358
Město: Horšice
Ulice: Vitouň
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 500 m2
Plocha pozemku: 1118 m2
Zastavěná plocha: 185 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - plynové, Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Hudeček

Hudeček Pavel
RE/MAX G8 Reality 3
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 802 729

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?