Prodej domu, 251 m2, Dřevčice

20 300 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 251 m2, Dřevčice G

Prodej rodinného domu, 251 m2, Dřevčice

Prodej inspirativního designového rodinného domu s originálními prvky a altánem s krásným posezením a venkovní kuchyní, dispozice domu 6+1 220m2 +garáž 15m2 +altán s kuchyní 16 m2, zastavěná plocha 136 m2, pozemek celkem 567 m2.

Krásná vzrostlá zahrada se spoustou zajímavých kultivarů, na základě projektu architektonické kanceláře. Vzrostlá třešeň – rodící každý červen cca 100 kg výborných třešní. Zahrada je oázou klidu a nikým nerušenou plochou k odpočinku. Díky vzrostlým stromům a keřům k vám nikdo nevidí a vy tak můžete relaxovat nedaleko Prahy jako na chalupě.

Obec Dřevčice a Brandýs nad Labem nabízí kompletní příjemné a komfortní zázemí pro občanskou vybavenost a zároveň klidné místo pro bydlení a snadnou dostupnost do Prahy, v místě Dřevčice je mateřská škola , základní škola, potraviny wellnes, 2x restaurace, společenské aktivity, aktivní obec, která pořádá v průběhu roku mnoho společných aktivit pro děti i dospělé. Autobus na Černý most nebo do Letňan jezdí každých 10 minut a vy jste v Praze opravdu za chvilku. Brandýs nad Labem a jeho dvojměstí Stará Boleslav leží 3km od Dřevčic na známé svatováclavské trase. Ve městě najdete úplně všechno - několik škol, gymnázium, několik sportovišť, lidovou školu umění, kino, restaurace, muzeum, cyklotrasy, kanoisticky oddíl v čele s p. Synkem a nádhernou přírodu okolo. A na stadion kde trénoval Emil Zátopek, je to opravdu kousek. Toužíte-li po klidném, ale společenském místě, opravdu kousek od Prahy s výbornou dostupností, kde budete moci zapustit kořeny a chtít být součástí dřevčické komunity, je to ideální místo pro vás.

Vytápění domu je řešeno podlahovým teplovodním topením s plynovým kotlem, IS: elektřina, dálkový vodovod a kanalizace, plyn. v r. 2017 byla designová rekonstrukce domu včetně kuchyně, v r. 2005 kolaudace.
Číslo zakázky: 205-NP08106
Město: Dřevčice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 251 m2
Plocha pozemku: 567 m2
Zastavěná plocha: 136 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Gajdoš

Gajdoš David
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 608 020 804

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?