Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej domu, 310 m2, Chuderov

18 700 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 310 m2, Chuderov

Hledáte pohodlné a zároveň originální bydlení v obklopení klidu, ale stále na dosah městu s jeho občanskou vybaveností? Tento rodinný dům v Chuderově může být právě tím, co hledáte.

Nachází se v malebné obci v okrese Ústí nad Labem a nabízí 310 m² užitné plochy, která je umístěna na rozlehlém pozemku o výměře 1884 m2 (z toho zastavěná plocha činí 649 m2), jehož klenotem je velkolepá zahrada o výměře 1235 m² laděná do stylu Asie.

Dům je rozdělen na dvě nadzemní podlaží, přičemž v prvním najdeme dvě oddělené bytové jednotky. První bytová jednotka 3+kk (70 m2) má vlastní vchod, a je aktuálně pronajímána dlouhodobému, spolehlivému nájemníkovi (jehož setrvání v nájmu je možné, pokud si to nový kupující bude přát). Tento byt zahrnuje kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Další dva pokoje s koupelnou najdete v druhém nadzemním podlaží. Druhý byt v prvním podlaží disponuje kuchyní, jídelnou, pracovnou, komorou, příručním sklípkem, koupelnou a obývacím pokojem s velkorysou výměrou 40.3 m2 s přímým vstupem na terasu se zahradním jezírkem a potůčkem s přepadem. Vystoupáme-li po schodech, dostaneme se do obytného podkroví, kde najdeme ložnici s přímým vstupem do koupelny, další tři pokoje a podkrovní úložnou šatnu.

Zahrada představuje nádhernou kolekci okrasných i ovocných dřevin spojených do harmonického vzhledu v duchu japonských zahrad. Při procházce se tak můžete pokochat kompozicí stromů, kterou tvoří například japonské javory, ornamentálně střižené borovice, korejské jedle, kanadská tsuga a další. Celkově obklopují pozemek a vytvářejí soukromí a klidné zázemí pro obyvatele domu. V zadní, užitkové části zahrady jsou vysazeny ovocné stromy. K dispozici je závlaha se čtyřmi okruhy (bezproblémová zálivka včetně kapénkové závlahy napojená na vlastní studnu na pozemku) a také zahradní domek.

Vjezd na oplocený pozemek vede z hlavní komunikace, přes bránu na elektrický pojezd. Extra vjezd na zahradu je také umožněn u zadní části objektu. Na pozemku se pak nachází až 5 parkovacích stání (včetně možnosti dobíjení elektromobilu).

Technické parametry domu zdůrazňují jeho vysokou kvalitu a pohodlné bydlení. Dům má zateplenou sedlovou střechu s izolací (materiál vata) a pálenou taškou značky Bramak. Okna jsou plastová, základy domu betonové, a obvodové stěny cihlové (Porotherm). Dům je zateplený (materiál polystyren 100 mm). Vytápění zajišťuje lokální plynový kotel značky Buderus, který také zajišťuje ohřev vody (zásobník na vodu stejné značky). Odpady jsou řešeny vlastní čističkou odpadních vod s pravidelnou údržbou. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě a na zabezpečovací systém Rokonet, včetně požárních hlásičů. Celkové měsíční náklady na bydlení činí 12.500 Kč. Podrobnou projektovou dokumentaci k náhledu při prohlídce nemovitostí samozřejmě předložím.

Pokud hledáte domov, který kombinuje krásu a funkčnost s výbornou lokalitou, neváhejte se na mě obrátit. Jsem zde pro vás, abych odpověděl na jakékoli vaše otázky a domluvil se s vámi na termínu prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP06530
Město: Chuderov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 310 m2
Plocha pozemku: 1884 m2
Zastavěná plocha: 649 m2
Plocha zahrady: 1235 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek


 
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?